Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme
<h2>Anne Sütü Arttırıcılar Hakkında</h2>

Anne sütü bebeğin en önemli besin kaynağıdır. Bu nedenle her anne bebeğini kendi sütüyle beslemek ister. Bunun için yediklerine, içtiklerine, sağlığına dikkat eder. Ancak kimi zaman anne sütü istenilen miktarda olmayabilir. Ya da anne sütünün besleyiciliği ile ilgili sıkıntılar meydana gelebilir. Böyle durumlarda anne sütü arttırıcılar verimli bir anne sütü için yardımcı olurlar. Anne sütü arttırıcılar doğal bitkilerden, vitamin ve minerallerden oluşmaktadır. Anne sütünü desteklemek için ihtiyacınız olan en kaliteli ürünler markafarma.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır. Özel olarak hazırlanan anne sütü arttıran çaylar sayede gerekli takviye sağlanmış olur.

Anne Sütü Arttırıcı İçecek ve Çay

İçeriğinde bulunan bitkiler, vitamin ve mineraller sayesinde anne sütünü arttırmaya yarayan içecek ve çaylar firmamız güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Hipp Natal bitki çayı sayesinde ihtiyaç duyulan fazladan sıvı karşılanmakta, aynı zamanda bu çay anne sütü oluşumunu da teşvik etmektedir. Firmamızdan Lactamil vitamin ve mineral içeceğinden, Humana Still Tee çaya kadar aradığınız en kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca kimyonlu rezene çayı ile de hem anne sütünüze destek verebilir hem de bu çayı bebeklerde belli bir süreden sonra kolik ve gaz sancıları gidermek için de kullanabilirsiniz.
 

Anne Sütü Arttırıcı Hangi Ürünler Var?

Anne sütü arttırıcı kategorimizde, Milupa Lactamil emziren anne içeceği, Humana Still Tee, Humana kimyonlu rezene bitki çayı ve Hipp Natal ürünleri yer almaktadır. 

Anne Sütü Arttırıcı

Humana Still Tee (Emziren Anneler için Hazır Çay) 200 gr
90,00
51,50
%43İNDİRİM
Humana Kimyonlu Rezene Bitki Çayı 200 gr
85,00
41,90
%51İNDİRİM
Humana İyi Geceler Bitki Çayı 200 gr
69,75
28,90
%59İNDİRİM
Humana İyi Geceler Bitki Çayı 200 gr 6'lı Avantaj Paketi
299,90
172,90
%42İNDİRİM
Humana Still Tee Emziren Anneler için Hazır Çay 200 gr (2li Avantaj Paketi)
149,00
96,90
%35İNDİRİM
Humana Still Tee Emziren Anneler için Hazır Çay 200 gr (3lü Avantaj Paketi)
199,00
134,90
%32İNDİRİM

Ürün Sepetinize eklenmiştir.

Ürün Sepetinize Eklenmiştir.
Sepetinizdeki toplam ürün adeti :
Toplam tutar :


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.