Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası
249,00 TL
335,00 TL
%26
Bu ürün Lansinoh Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir. Markanın tüm ürünleri incelemek için tıklayın.

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, Anne sütünün etkin ve rahat bir şekilde sağılması için özel olarak üretilmiştir.
Barkod : 5060062990140
0 Ürün Yorumları
Stokta Bulunmamaktadır.
335,00 TL
%26
Daha Fazla Lansinoh
Daha Fazla Göğüs Pompaları
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Ürün Özellikleri

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Hafif, taşınabilir ergonomik yapısı ile annelere kolay kullanım imkanı sunar. Elektriğe bağlı olarak veya pille kullanılabilir. Yenilikçi Rotatif Motoru ile hafif, güçlü ve çok verimlidir. Uyarı ve sağım olmak üzere iki fazlı çalışır. İki faz teknolojisi ile bebeklerin doğal emiş ritmini taklit ederek kolay ve rahat sağım imkanı sağlar.

Uyarı Fazı; hızlı ritmi sayesinde sütün oluşmasını ve akmaya başlamasını sağlar. Başarılı bir sağımın en önemli basamağı uyarı refleksinin oluşmasıdır. Doğal emzirmede bebek emmeye başlamadan önce meme bebek tarafından uyarılır ve prolaktin hormonu salınarak süt üretimi tetiklenir. 2 aşamalı teknoloji sayesinde sağım başlamadan önce uyarı modu ile anne göğsü nazikçe uyarılır. Bu şekilde süt yapımı doğal emzirmede olduğuna benzer olarak uyarılır.

Sağım Fazı; daha yavaş ritimde daha güçlü bir vakum gücü uygulayarak anne sütünün memeden rahat çıkışını sağlar.

Uyarı ve Sağım fazlarında vakum gücü annenin isteğine uygun olarak ayarlanabilir. +/- düğmeleri ile ayarlanabilir 6 farklı emiş gücü (Uyarı ve sağım fazlarında toplam 12 farklı emiş gücü) vardır. Led göstergesi hangi vakum gücünde sağım yaptığını gösterir. Yeni ComfortFit™ silikonlu göğüs yastığı ile konforlu bir sağım gerçekleşir. Süt saklamaya uygun BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir. Kapalı tasarımı ve diyafram sistemi sayesinde anne sütünün hortuma ve pompa motoruna kaçmasını engeller. Böylece pompa motorunda bakteri oluşumu engellenmiş olur ve anne sütünün hijyenik kalması sağlanır. Kapama diskleriyle sağmış olduğunuz sütünüzü şişe içinde depolayabilir. NaturalWave Biberon şişelerini buzdolabında ya da dondurucuda saklayabilirsiniz.

Kullanım Şekli

Her kullanımdan önce süt sağım setini, pompa gövdesini ve diğer parçaları tutmadan ve kullanmadan önce daima ellerinizi sabun ve suyla iyice yıkayınız. Temizlemek için Süt Sağım Setini sökünüz. Yıkanması veya sterilize edilmesi gerekmediği için boruyu ayrı koyunuz. Boruda sıvı veya nem varsa, pompayı çalıştırmayın ve nemliyse kullanmadan önce ilk olarak iyice durulayınız. Paketin içerisindeki hortumla hortum bağlantısını kapatınız. Tıpanın hortum çıkışına uygun bir şekilde takıldığından ve yerine tam olarak oturduğundan emin olunuz.

Tüm borular boru konektörüne bağlı olmalıdır. Göğüs ucu merkezi, göğüs yastığının hunisine uzanacak şekilde Süt Sağım Setini göğsünüze doğru tutunuz. Göğüs, vakum oluşacak ve hava oluşmayacak şekilde göğüs yastığını doldurmalıdır. Göğüs ucunda sürtünme veya rahatsızlık hissederseniz, başka ölçüde bir yastık deneyebilirsiniz. Büyük ölçülü göğüs yastıkları mevcuttur. Sütün doğal şekilde şişeye doğru akmasını sağlamak için Süt Sağım Seti ve göğüs ucu hunisi hafifçe aşağı doğru eğiniz. Pompayı açmak için Açma/Kapatma düğmesine birkaç saniye basılı tutunuz. Pompa açıldığında 1.aşamada (Boşaltma) başlar ve 2 dakika sonra otomatik olarak 2.aşamaya (Sağım) geçer. Süt erken akmaya başlarsa sağım aşamasına geçmek için tuşuna basınız. Boşaltma ve sağım aşamaları arasında geçiş yapıldığında pompa her zaman 1.emiş seviyesinden başlar. Emiş seviyelerini ayarlamak için tuşları kullanabilirsiniz. 1.aşamayı (Boşaltma) atlamak istiyorsanız, tuşa basarak 2.aşamaya (Sağım) geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman tekrar 1. aşamaya (Boşaltma) dönebilirsiniz. Emme işlemi rahatsız edici boyutlara gelirse - tuşuna basarak emiş seviyesini düşürebilirsiniz. Pompalama işlemi tamamlandığında, Açma/Kapatma düğmesine basarak pompayı kapatınız. Göğüs yastığını göğsünüzden ayırmadan önce göğüs ucunda emiş olmadığından emin olunuz ve gerekirse, göğüs yastığı ile göğüs arasında parmağınızı koyarak emişi kesiniz. Emiş kesildikten sonra göğüs yastığını güvenli bir şekilde çıkartabilirsiniz.

İçerik

Ambalajın içerisinde yedek valfler ve şişe stantları ile NaturalWave Biberon emziği bulunur.

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Ürün Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.