Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Pharmaton Fiyatları

Toplam 20 ürün bulunmaktadır.
Pharmaton Pharmaton 50+ 30 Kapsül
258,90 TL
399,90 TL
%35
Sepete Ekle
(19)
Sırala
Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre Varsayılan Sıralama

Pharmaton Vitamin

 

Pharmaton vitamin ilacı olarak aşağıda rahatlıkla bulabileceğiniz bir üründür. Vücudun ihtiyacı olan vitaminleri içermesinden dolayı, vücudun hormon dengesini sağlayıcı etkiye sahip bir vitamin özelliği gösterir. Özelikle hastalık, halsizlik gibi vücudun bağışıklık sisteminin zayıfladığı durumlarda, antibiyotik veya ilaçların yanında içilmesi tavsiye edilen bir vitamin takviyesidir. Genellikle yaşlı ve beden yorgunluğu çeken kişilere tavsiye edilen ilaç, gün boyu zinde ve enerjik kalmanızı sağlamaktadır. Düzenli kullanım sağlandığında, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek, iştah açıcı bir özellik göstermektedir. Sınava hazırlanan, ders çalışan ve ağır stres altında bulunan kişilerin bu ilacı kullanarak, daha dinlenmiş ve verimli oldukları kanıtlanmıştır. Özellikle, üniversitede yoğun çalışan kişilerin Pharmaton kullanarak, uzun süreli ve verimli çalıştıkları gözlenmiştir.

Pharmaton Faydaları

 

Pharmaton; A, B, C, D ve E vitaminlerini içerisinde barındıran, manganez, çinko, biotin ve demir bakımından zengin içeriği bulan bir vitamin ilacıdır. İnsan vücudunda hepsinin bir arada bulunmaması, Pharmaton kapsülünün geliştirilmesine neden olmuştur. Vücudun ihtiyacı olan vitaminlerin hepsini içerisinde barındırmaktadır. Günlük hayatta insanlar kendilerini her zaman mutlu ve dinç hissedemezler. Pharmaton içerdiği vitaminler sayesinde, mutluluk hormonu salgılamanıza neden olarak, gün içerisinde maruz kaldığınız yorgunluk ve stresi gidermeye yarayan bir vitamindir. Eczanelerde rahatlıkla satın alabileceğiniz Pharmaton, 30’lu ve 60’lı kapsülleri bulunmaktadır. Şişelerdeki kapsül sayısına göre günde en az bir adet kullanımdan hesaplanarak, size uygun kapsül şişesini satın alabilirsiniz.

Pharmatonu Kimler Kullanabilir?

Günlük hayatta vitamin ihtiyacı olan ve 12 yaş altı çocuklar hariç, herkes Pharmatonu kullanabilir. Gün içerisinde halsizlik, yorgunluk, dalgınlık, stres ve motivasyon kaybı yaşayan kişiler, Pharmatonu rahatlıkla kullanabilirler. Lise çağındaki ve üniversite dönemindeki gençlerin sınav stresi altında kalmalarından dolayı, motivasyon düşüklüğü ve başarısızlık görülmektedir. Pharmaton kullanımı, lise ve üniversite çağındaki kişilerde etkili olabildiği gibi, yaş ortalaması yüksek olan kişilerde de etkili olarak kullanılabilmektedir. Günde 1 kapsül şeklinde tüketildiğinde, düzenli kullanım sonrasında, vücudun performans ve direncini arttırmaktadır. Pharmaton kesinlikle doping içeriği bulunmayan bir vitamindir. Vitaminler arasında sadece Pharmaton içerisinde bulunan Ginseng G115, vücudun performansını arttırma özelliğine sahip bir maddedir. Ginseng içeriği sayesinde, gün boyu daha dinç ve yüksek motiveli olarak, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır.

Pharmaton Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilaç ve vitamin desteği gibi Pharmatonun da yan etkileri bulunmaktadır. Yan etkiler çok nadir ve neredeyse hiç görülmeyen yan etkilerdendir. Pharmaton kullanımı öncesinde bir şikayetiniz bulunuyorsa ve Pharmaton kullandıktan sonra şikayetiniz ortaya çıktıysa, başka bir sağlık sorununuz olduğundan şüphe edilmelidir. Bu gibi durumlarda doktorunuza başvurmalısınız. Genellikle en yaygın yan etkileri arasında, baş ağrısı ve mide bulantısıdır. Pharmatonu aç karnına alırsanız, mide bulantısı yapabilir. Tok karnına günde bir kapsül, sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlamaktadır. 

Pharmaton kapsül ürünlerimiz

Pharmaton Vıtalıty 30 Kapsül

Pharmaton 50+ 30 Kapsül

Pharmaton 50+ 60 Kapsül

Pharmaton Relax

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.