Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Pharmaton 50+ 30 Kapsül
241,90 TL
399,90 TL
%40
Bu ürün Pharmaton Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir. Markanın tüm ürünleri incelemek için tıklayın.

Pharmaton 50+ 30 Kapsül

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül, özel olarak üretilmiş olan gıda takviyesidir. 50 yaş üzeri yetişkinlere yönelik geliştirilmiş formülasyon ile vücudun ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Barkod : 8699809190160
19 Yorumları
Stokta Bulunmamaktadır.
399,90 TL
%40
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Pharmaton 50+ 30 Kapsül Açıklaması

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Ürün Bilgisi

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül, özel olarak üretilmiş olan gıda takviyesidir. Aynı zamanda içeriğinde omega 3 yağ asitleri (EPA, DHA) bulunduran bir multivitamin takviyesidir. Bu besin takviye edici ürün kapsül formda üretilmiştir. Her kapsülde 8 vitamin, 4 mineral bulunmaktadır. Ayrıca her kapsülde 250 mg omega 3 yağ asitleri içerir. 50 yaş üzeri yetişkinlere yönelik geliştirilmiş formülasyon ile vücudun ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Kapsüller sığır jelatinindendir.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Kullanım Şekli

50 yaş üzeri yetişkinlerde günde bir adet Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül, su ile birlikte alınmalıdır. Sabah kahvaltı ile birlikte alınmalıdır. Günde 1 tablet dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Yan Etkiler

Pharmaton Kapsül kullanımına bağlı olarak nadiren baş ağrısı, baş dönmesi, mide-bağırsak sistemine ilişkin reaksiyonlar (bulantı, mide ağrısı, kusma ve ishal gibi) ve aşırı duyarlılık reaksiyonları (döküntü, kaşıntı gibi) gözlenmiştir.
İstenmeyen bir etki görüldüğü zaman Sağlık Bakanlığı Türkiye Farmakovijilans Merkezi`ne (TÜFAM) bildiriniz.

Ürün Adı:

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül

Ürün Kuruluş Markası:

Pharmaton

Ürün Boyutu:

Pharmaton 50 Plus 30 kapsül’dür.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Ürün Özet Bilgisi

Pharmaton 50 plus, Dünya Sağlık Örgütü 18-65 yaş arasını genç olarak kabul etmektedir. Fakat bu kabuller gerçekleri değiştirme yetkisine sahip değildir. her ne kadar 18-65 yaş arası gençlik dönemine girse de 20 yaşındaki bir bireyle 50 yaşındaki bireylerin hastalıklara verdikleri tepkiler aynı olmamakla birlikte yenilenme süreçleri de aynı değildir. Pharmaton 50 Plus Takviye Gıda 50 yaş ve üzerindeki yetişkin bireylerde içeriğindeki zengin vitamin ve minerallerle bağışıklığı güçlendirmeye ve vücudun tazelenmesine yardımcı olmaktadır. İçerisinde Vitamin B, B1, B6, B12, C, D ve E yer almakta olup bu vitaminler metabolizmayı hızlandırır, hormonal düzenlemelere yardımcı olur, vücutta onarımlara ve sentezlenmelere yardımcı olmaktadır. Kapsüller ayrıca EPA ve DHA içermektedir. Omega-3 EPA ve DHA’nın genel ismidir. Kapsüllerde yer alan omega-3’ler ilerleyen yaşlarda kardiyovasküler hastalık riskinin azaltılmasına ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Pharmaton 50 Plus ilerlemiş gençlikte; bağışıklık güçlendirmeye, kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcıdır.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Ürün Faydaları

- Pharmaton 50 Plus 7 vitamin , 4 mineral ve Omega-3 içermektedir.

- 50 ve üzeri yaş için kullanıma uygundur.

- Kalp ve damar sağlığının korunmasına ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Ürünün Uygun Kullanım Durumları

50 yaş ve üzeri yetişkinler için takviye edici gıda olup ilaç değildir. Kullanım dozu günlük 1 dozdur.

Kapsüller sığır jelatininden yapılmıştır.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Ürün Kullanım Şekli

- Sabah kahvaltı sonrasında 1 bardak suyla birlikte 1 kapsül Pharmaton 50+ alınız.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Ürün Saklama Koşulları ve Kullanım Süresi

Pharmaton 50 Plus ürünümüz kapsüllü bir takviye gıdadır. Paketi açtıktan sonra tüketim periyoduna riayet ederek tüketiniz. Ayrıca kapsüllerin havayla temasını kesmek için üstünü pamukla kapatmanızı önermekteyiz.

Son Kullanma Tarihine riayet ediniz.Lütfen Son Kullanma Tarihi geçmiş ürünleri tüketmeyiniz.

Pharmaton 50 Plus kullanım süresi 3-4 ay olup 1-2 hafta ara verilmelidir. Kullanımına faydasına göre devam etmenizi önermekteyiz.

Ürün İçerik Bilgisi:

Vitamin B1, Vitamin B12, Vitamin B2 , Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E, Bakır, Çinko, Demir, Selenyum, Omega 3. Kapsüller sığır jelatininden imal edilmiştir.

Pharmaton 50+ 30 Kapsül Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.