Hakkımızda

Hakkımızda
 
Markafarma.com olarak sizler kadar biz de sağlığınızı ve bakımınızı önemsiyoruz. Bu yüzden 2007 yılında bu sektörde başlangıç yaparak 2011 yılında da dijital dünyada yerimizi aldık ve her gün yeniliklere uyum sağlarken gelişmeye devam ediyoruz. Sizlerle büyüyor ve sizlere yardımcı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlaç, kozmetik, medikal ve sağlık alanlarında faaliyet göstererek hem sorunlarınıza çözüm oluyor hem de sizlerin bu alanda en yakın ve en güvenilir dostunuz olmayı amaçlıyoruz.
 
Büyük bir heyecanla yürüttüğümüz işimizi, son tüketiciye ulaşana kadar büyük bir titizlikle takip ediyor sizleri mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz. Biliyoruz, yoğun temponuzun arasında kendinize çok fazla zaman ayıramıyorsunuz. Bu temponuzda sizlere uyum sağlıyor ve istediğiniz ürünlere tek tıkla ulaşmanızda yardımcı oluyoruz. Hem de hiç vakit kaybetmeden!
 
Güvenilir hizmet, müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünlerimiz ile sektörde ilk sıralarda yerimizi aldık bile. Sizleri ürün yelpazemizi incelemeye davet ediyoruz. Özellikle anne-bebek, dermokozmetik, sağlık alanında en çok tanınan ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu ürünlerin distribütörleri ile üst düzey çalışma içerisinde olarak en kaliteli ve en uygun ürünün kullanıcıya ulaştırılması konusunda uzmanız.
 
Her geçen gün daha fazla çalışıyor ve sizlerin sorunlarına çözümler arıyoruz. Sizler sayesinde biz de büyüyor ve yeniliklerimizi artırıyoruz. Tedarik ağı, hızlı kargo, kaliteli ürün imkanlarımız ile avantajlar sağlayarak hem hizmetlerimizi hem de mutlu müşterilerimizi artırmayı planlıyoruz. Sizlerle büyümek bizlere mutluluk veriyor. Bunu hep birlikte başaracağız!
 
Vizyonumuz
 
Türkiye’nin 81 ilindeki tüketicilere, ihtiyaç duydukları en doğru zamanda, doğru ürün ve doğru fiyat politikasıyla hizmet vermeyi ilke edinen Markafarma.com, internet sitesi üzerinden haftanın 7 günü ve 24 saati alışveriş yapmaya olanak sağlayan teknolojisi ve altyapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
 
   
 

Ürün Sepetinize eklenmiştir.

Ürün Sepetinize Eklenmiştir.
Sepetinizdeki toplam ürün adeti :
Toplam tutar :


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.