Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası
1.997,00 TL
2.900,00 TL
%31
Bu ürün Lansinoh Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir. Markanın tüm ürünleri incelemek için tıklayın.

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası günlük yaşamda annelerin yoğunluğunda yanında. Ayarlanabilir 5 vakum hızı ve powerbanklerle şarj edilebilme kolaylığı!
Barkod : 5060420230994
37 Yorumları
1.997,00 TL
2.900,00 TL
%31
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Ürüne Özel Kampanyalar
Birlikte al Kazan
Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası
1.997,00 TL
2.900,00 TL
%31
(37)
Ücretsiz Kargo
%
Ücretsiz Kargo
TL
Sepete Ekle
Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Açıklaması

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, hafif, taşınabilir ergonomik yapısı ile annelere kolay kullanım imkanı sunar. Elektriğe bağlı olarak veya pille kullanılabilir. Yenilikçi Rotatif Motoru ile hafif, güçlü ve çok verimlidir. Uyarı ve sağım olmak üzere iki fazda çalışılır. İki faz teknolojisi ile bebeklerin doğal emiş ritmini taklit ederek kolay ve rahat sağım imkanı sağlar. 5 ayarlanabilir vakum seviyesi ile maksimum konfor sağlar. Led ekran ile hangi vakum hızında çalıştığını ekrandan kontrol edebilirsiniz. Hafif ve küçük tasarıma sahip Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası ürününü taşınabilir şarj cihazları ile kullanım özelliği ile ev dışında kullanıma uygundur. İşte seyahatte, yolculukta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uyarı Fazı; Doğal emzirmede emmeye başlamadan önce meme bebek tarafından uyarılır ve prolaktin hormonu salınarak süt üretimi tetiklenir. 2 faz teknolojisi ile sağım başlamadan önce meme bebek tarafından uyarılıp göğüs uyarılması sağlanır ve süt salgılanması sağlanır. Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası bebeklerin annelerini emmeye başladıkları zaman uyguladığı emme hareketini kısa ve hızlı ritm ile taklit eder. Bu şekilde süt akımı başlamış olur. Sağım Fazı; daha yavaş ritimde daha güçlü bir vakum gücü uygulayarak anne sütünün memeden rahat çıkışını sağlar. BPA BPS içermez.

Kullanım Şekli: Her kullanımdan önce süt sağım setini, pompa gövdesini ve diğer parçaları tutmadan ve kullanmadan önce daima ellerinizi sabun ve suyla iyice yıkayınız. Temizlemek için Süt Sağım Setini sökünüz. Yıkanması veya sterilize edilmesi gerekmediği için boruyu ayrı koyunuz. Boruda sıvı veya nem varsa, pompayı çalıştırmayın ve nemliyse kullanmadan önce ilk olarak iyice durulayınız. Paketin içerisindeki hortumla hortum bağlantısını kapatınız. Tıpanın hortum çıkışına uygun bir şekilde takıldığından ve yerine tam olarak oturduğundan emin olunuz. Tüm borular boru konektörüne bağlı olmalıdır. Göğüs ucu merkezi, göğüs yastığının hunisine uzanacak şekilde Süt Sağım Setini göğsünüze doğru tutunuz. Göğüs, vakum oluşacak ve hava oluşmayacak şekilde göğüs yastığını doldurmalıdır. Göğüs ucunda sürtünme veya rahatsızlık hissederseniz, başka ölçüde bir yastık deneyebilirsiniz. Büyük ölçülü göğüs yastıkları mevcuttur. Sütün doğal şekilde şişeye doğru akmasını sağlamak için Süt Sağım Seti ve göğüs ucu hunisi hafifçe aşağı doğru eğiniz. Pompayı açmak için Açma/Kapatma düğmesine birkaç saniye basılı tutunuz. Pompa açıldığında 1.aşamada (Boşaltma) başlar ve 2 dakika sonra otomatik olarak 2.aşamaya (Sağım) geçer. Süt erken akmaya başlarsa sağım aşamasına geçmek için tuşuna basınız. Boşaltma ve sağım aşamaları arasında geçiş yapıldığında pompa her zaman 1.emiş seviyesinden başlar. Emiş seviyelerini ayarlamak için tuşları kullanabilirsiniz. 1.aşamayı (Boşaltma) atlamak istiyorsanız, tuşa basarak 2.aşamaya (Sağım) geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman tekrar 1. aşamaya (Boşaltma) dönebilirsiniz. Emme işlemi rahatsız edici boyutlara gelirse - tuşuna basarak emiş seviyesini düşürebilirsiniz. Pompalama işlemi tamamlandığında, Açma/Kapatma düğmesine basarak pompayı kapatınız. Göğüs yastığını göğsünüzden ayırmadan önce göğüs ucunda emiş olmadığından emin olunuz ve gerekirse, göğüs yastığı ile göğüs arasında parmağınızı koyarak emişi kesiniz. Emiş kesildikten sonra göğüs yastığını güvenli bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Ambalaj İçeriği: Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Motoru, Pompa Seti, NaturalWave Biberon Emziği ve Kapağı, Kapama Diski, Adaptör

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.