Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet
159,90 TL
319,00 TL
%50
Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet - 1
Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet - 2
Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet - 3
Bu ürün Lansinoh Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir. Markanın tüm ürünleri incelemek için tıklayın.

Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet

Çift emniyet kilitli, steril ve dondurucuda saklanmaya uygun anne sütü saklama poşeti
Barkod : 5060062991550
0 Ürün Yorumları
Stokta Bulunmamaktadır.
319,00 TL
%50
Daha Fazla Lansinoh
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet Ürün Özellikleri

Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet

Lansinoh Steril Anne Sütü Saklama Poşeti 180 ml 25 adet sütünüzü daha uzun ve güvenle saklayabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Sütünüze hava girmesini, dökülmesini ve sızmasını engelleyen çift kilit sistemi vardır. Poşetler medikal ölçülerde steril edilmiştir. Sütünüzü saklamaya uygun BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilerek destekli tabanı ile buzdolabında dik ya da yatay saklanabilir. Üzerinde kolay yazılabilen etiket bulundurur ve bu sayede sağım yaptığınız tarihi ve miktarı not edebilirsiniz. Kilitli iç ambalaj, sütünüzün kolay ve hijyenik kullanımına yardımcı olur. Sağmış olduğunuz sütünüzü buzdolabında veya derin dondurucunuzda güvenle saklamanızı sağlar. Sütünüzü biberona kolaylıkla aktarabilmeniz için özel üretilmiştir. Kapatıldığında renk değiştirme ve delinme durumlarında kendini belli etme özelliklerine sahiptir.

Kullanım Şekli: Kutudan bir poşeti alınız ve güvenlik kilidini açınız. Çift koruma kilidini yavaşça ayırarak poşete sağmış olduğunuz sütü doldurunuz. Sütün tazeliğini korumak için, poşetin içerisindeki havayı kilidi kapatmadan önce çıkarınız. Beyaz renkli etiket kısmına sağım tarihinizi ve süt miktarınızı yazınız. Yazmak için tükenmez kalem kullanabilirsiniz. Sağdığınız sütü süt saklama poşetine aldıktan sonra üzerindeki fazla havayı iki parmağınızla yavaşça sıkıştırarak çıkarınız. Genleşen sıvıların hacmi artacağı için bir miktar havanın poşetin içinde kalmasını sağlayınız. Önerilen maksimum Lansinoh Steril Anne Sütü Saklama Poşeti kapasitesi 180ml’dir. Unutulmaması gereken donmuş anne sütünün önce çözünmesi ardından ılıtılması gerekir.

Donmuş anne sütünü çözdürmek ve ılıtmak: Sütü derin dondurucudan alarak buzdolabı rafına indirip yavaşça veya oda sıcaklığında daha hızlı erimeye bırakınız. Vaktiniz kısıtlıysa donmuş sütü ılık akan su altında bekleterek veya ılık su içinde tutarak da eritebilirsiniz. Kaynayan suyun içine, ateşe veya mikrodalgaya kesinlikle koymayınız. Çözünmüş anne sütünü çalkalamayınız.

Anne sütünü saklama koşulları
Oda sıcaklığında 19°C - 26°C (3 saat)
Soğutucuda < 4°C (3 gün)
Buzlukta 0 - -18°C (2 hafta)
Dondurucuda -18°C - -20°C (3 ay)

(Belirtilen anne sütü saklama koşulları T.C. Sağlık Bakanlığı’nın 3.5.2015 tarihinde 5258 sayılı yazısında yayınladığı anne sütü saklama koşullarıdır.)

Lansinoh Süt Saklama Poşeti Steril 180 ml 25 Adet Ürün Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.