Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası
479,90 TL
719,00 TL
%33
Ürün Videosunu İzle https://www.youtube.com/watch?v=uKx8lsSGBqo
Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası - 1
Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası - 2
Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası - 3
Bu ürün Lansinoh Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir. Markanın tüm ürünleri incelemek için tıklayın.

Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası

Anne sütü sağmak için tasarlanmış manuel göğüs pompası
Barkod : 5060062990041
10 Yorumları
Stokta Bulunmamaktadır.
719,00 TL
%33
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Ürüne Özel Kampanyalar
Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası Açıklaması

Lansinoh Manuel Göğüs Pompası

Lansinoh Manuel Breast Pump / Manuel Göğüs Pompası fiyat, pratik, taşınabilir ve kolay kullanımı ile anne sütünü sağmak için üretilmiştir. Bebeğinizden kısa süre ayrı kalacaksanız ya da emzirme aralarında fazla sütünüzü sağmak için idealdir. Uyarı ve sağım fazları olmak üzere iki fazlı çalışır. İleri teknolojisi ile bebeğinizin doğal emme ritmini taklit ederek kolay, rahat ve etkili bir sağım imkânı sağlar. Uyarı fazından sağım fazına tek bir hamleyle kolayca geçiş yapabilirsiniz. Sütünüzün saklanması için tercih edilen BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir. Pratik ve kullanışlı pompa kolu kompakt tasarıma sahiptir. Kutunun içinde bulunan Lansinoh NaturalWave™ Biberon Emziği, bebeğinizi emzirme sırasında doğal olarak meme ucuna yaptığı dalgaya benzer hareketlerin devam etmesini sağlar. Sessiz olarak çalışır. Tek elinizle kolayca kullanabilirsiniz. Lansinoh® Manuel Breast Pump, uyarı ve sağım fazları olmak üzere iki fazlı çalışır. Bu iki faz teknolojisi ile bebeğinizin doğal emme ritmini taklit ederek kolay ve rahat sağım imkanı sağlar. Uyarı fazından sağım fazına tek bir hamleyle kolayca geçebilirsiniz. 'Uyarı Fazı' hızlı ritmi ile sütünüzün oluşmasını ve akmaya başlamasını sağlar. 'Sağım Fazı' daha yavaş ritimde daha kuvvetli bir vakum gücü sağlayarak sütünüzün rahat çıkmasını sağlar. ComfortFit™ Göğüs Yastığı, daha kolay ve etkili sağım yapmanızı sağlar. Parçalarını zorlanmadan takıp çıkarabilirsiniz. Temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Biberon standı biberonun devrilmesini engeller. Sağılan sütü kapa diski kullanılarak NaturalWave™ Biberon şişelerinde depolayabilir, buzdolabında veya dondurucuda saklayabilirsiniz. Lansinoh NaturalWave™ Biberonları ile uyumludur.

Kullanım Şekli: Eğer mümkünse, doğumdan sonra emzirme zamanlarının ve süt üretiminin bir düzene girmesini bekleyin. Bu düzen normalde doğumdan 3-4 hafta sonra kurulur. Eğer doktorunuz ya da eczacınız bu dönemden önce de pompa kullanmanızı önerirse, kullanabilirsiniz.

1. Lansinoh® Manuel Breast Pump / Manuel Göğüs Pompası ile süt sağımı yapmadan önce ellerinizi iyice yıkayın ve göğüslerinizin temiz olduğundan emin olun.
2. Pompanızın “Sterilizasyon ve Temizleme İle İlgili Bilgiler” ve “Lansinoh® Manuel Göğüs Pompasının Montajı” bölümlerinde gösterildiği ve belirtildiği şekilde sterilize edilmiş ve kurulmuş olduğundan emin olun.
3. Pompanızı göğsünüze yaklaştırarak meme ucunuzun göğüs yastığının ortasındaki açık alanı ortalayacak şekilde yerleştirin. ComfortFit™ göğüs yastığını hafifçe göğsünüze bastırın, göğsünüz ve pompa arasında hiç hava kalmamasına dikkat edin. Gerekirse diğer elinizle göğsünüze alttan destek verebilirsiniz. Meme ucunuzun göğüs yastığının ortasındaki boşlukta tam olarak ortalamadığını düşünüyorsanız büyük boy ComfortFit™ göğüs yastığını kullanabilirsiniz.
4. Pompa kolunu hafifçe aşağıya doğru iterken göğsünüzde bir emme hissedeceksiniz. Vakum gücünü tam olarak elde etmeden pompa kolunu bırakmak zorunda değilsiniz.
5. Pompanızı uyarı aşamasında kullanmak için pompa kolunun bağlantı pimi üzerindeki pozisyonunu birinci aşamaya getirip, pompa kolunu kullanarak hafif bir emiş gücü oluşturabilirsiniz. Pompa kolunu istediğiniz hızda kullanabilirsiniz. Meme ucunuzun nazikçe çekilip bırakılarak uyarıldığını görebilirsiniz.
6. Uyarı aşaması için pompa kolunu bağlantı pimi üzerindeki birinci aşamaya getirin ve pompa kolunu nazikçe bastırın. Kısa bir süre içinde pompa kuvvetli bir emme gücü oluşturmadan sütünüz akmaya başlayacaktır.
7. Sütünüz akmaya başladıktan 1 - 2 dakika sonra pompanızı Sağım Aşamasına geçirebilirsiniz. Bu aşama anne sütünün göğüsten sağılmasını sağlayan aşamadır. Pompa kolunun bağlantı pimi üzerindeki pozisyonunu ikinci aşamaya geçirerek uyarı aşamasından sağım aşamasına geçirebilirsiniz. Pompa kolunu indirip bırakarak, size uygun emme gücünü seçip ayarlayabilirsiniz. Kuvvetli bir emme gücü için, pompa kolunu iyice bastırın. Hafif bir emme gücü için pompa kolunu daha az bastırın. Kolayca sağım yapmak, emme gücü oluşturmaktan daha önemlidir. Lütfen kendinizi rahat hissettiğiniz seviyede emme gücü uygulayın. Sağım Aşamasından, Uyarı Aşamasına geçmek için bağlantı pimini kendinize doğru çekin, pompa kolunu hafifçe bastırın ve pompa kolunun pozisyonunu bağlantı pimi üzerindeki ikinci aşamadan birinci aşamaya getirin.

Dikkat: Eğer hiç süt akışı elde etmediyseniz pompalama işlemini 5 dakikadan fazla sürdürmeyin. Gün içinde başka bir zaman da yeniden deneme yapın. Pompa ile sütünüzü sağmak çok ağrılı ve acı verici ise lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışmanız gerektiğini unutmayın.
İçerik: Yedek 1 adet beyaz valf kutunun içinden çıkmaktadır. Anne sütü için BPA ve BPS içermeyen güvenli polipropilenden üretilmiştir. Yavaş akışlı Lansinoh® NaturalWave™ Biberon Emziği ambalaja dahildir. Lansinoh göğüs pompası paketi içerisinde pompanın yanında iki adet ekstra valf, bir adet yedek silikon diyafram, iki adet saklama şişesi, şişe halkaları ve sızma riskine karşı önleyici kapatma diskleri de verilmektedir.

Lansinoh Manuel Göğüs/Süt Pompası Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.