Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı (Latch Assist)
261,05 TL
369,00 TL
%29
Bu ürün Lansinoh Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir. Markanın tüm ürünleri incelemek için tıklayın.

Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı (Latch Assist)

Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı, emzirme döneminde düzleşmiş ya da içe dönük göğüs uçlarının geçici olarak dışarı çıkmasını sağlar.
Barkod : 5060062997613
0 Ürün Yorumları
261,05 TL
369,00 TL
%29
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı (Latch Assist) Ürün Özellikleri

Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı (Latch Assist)

Doğumdan sonraki ilk günlerde, genellikle annelerin göğüslerinde şişlik olur. Şişlik sonucunda uç kısımları geçici olarak düzleşebilir veya ters dönebilir bu da bebeğinizi emzirmenizi zorlaştırır. Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı, emzirme döneminde düzleşmiş ya da içe dönük göğüs uçlarının geçici olarak dışarı çıkmasını sağlar, böylece bebeğinizin meme ucunu daha rahat kavramasına yardımcı olur.

Ambalaj İçeriği: Lansinoh Göğüs Ucu Çıkarıcı küçük ve oldukça pratiktir. Hijyenik olarak taşınabilmesi için özel kabı kutusunda mevcuttur. Ambalaj içinde daha büyük göğüs uçları için yedek göğüs ucu aparatı bulunmaktadır. İhtiyaç duyulduğu her an kullanabilirsiniz. Hijyenik nedenlerden dolayı tek kişi tarafından kullanılması önerilmektedir.

Kullanım Şekli: Lansinoh Göğüs Ucu Çıkarıcı’yı ilk kez kullanımdan önce sıcak ve sabunlu su ile iyice yıkayınız. Su ile bolca çalkalayarak kurumaya bırakınız. Size uygun olan Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı (Latch Assist) boyutunu seçiniz. En iyisinin hangisi olduğuna karar vermek için, koruyucunun göğüs ucunuza uygunluğunu deneyerek kontrol ediniz. Eğer göğüs ucunuz koruyucunun kenarına sürtüyorsa, göğüs ucunuza çok küçük demektir. Eğer göğüs ucunuz ile koruyucunun arasında çok fazla mesafe oluyorsa göğüs ucunuza çok büyük demektir. Bebeğiniz emzireme konumundayken, hazneyi hafifçe sıkınız ve koruyucuyu göğüs ucunuzun çevresine yerleştiriniz. Havanın sıkışmasını sağlamak amacıyla koruyucuyu nazikçe cildinize doğru bastırınız. İstenen basıncı sağlamak amacıyla hazneyi yavaşça serbest bırakınız. Göğüs ucunuz çıkana ve bebeğiniz göğüs ucunuzu kolayca kavrayabilene kadar bu işlemi nazikçe tekrarlayınız. Kullandıktan sonra tekrar yıkayınız, çalkalayarak kurumaya bırakınız. Hazne içinde toplanabilecek sütü temizleyiniz.

Lansinoh Göğüs Ucu Çıkartıcı (Latch Assist) Ürün Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.