Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml
Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml
59.90 TL -
25.45 TL
Adet
Ürün Kodu: 8692860200052
Stok Durumu:

Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml

Nutrigen Balık Yağı Şurubu, Omega-3 yağ asitleri, L-Arjinin, D ve K vitaminleri ve Çinko bulunan balık yağı şurubu. nutrigen balık yağı kullanım şekli için aşağıda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

27 oy ile 5 üzerinden 3.8 puan aldı

(0) Yorum Yorum Yap
Nutrigen MARKANIN TÜM ÜRÜNLERİNİ GÖRÜNTÜLE >
%58
Piyasa Fiyatı 59.90 TL
Satış Fiyatı 25.45 TL
Adet
Aynı Gün Kargo
Güvenli Alışveriş
Memnuniyet

Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml Şurubu

Omega-3 yağ asitleri esansiyel yağ asitleri olup vücutta sentezlenemedikleri için dışarıdan düzenli olarak alınmaları gerekmektedir. Omega-3 yağ asitleri, bebeklerin beyin ve retina gelişimini destekler, çocukların zekasının geliştirilmesine, okuma, konuşma ve yazma becerisinin arttırılmasına yardımcı olur. Konsantrasyon, bellek ve davranış bozukluklarına karşı koruma sağlar. Aynı zamanda kas-iskelet sistemi ve bağışıklık sistemi üzerinde de faydalı etkileri bulunur. L-Arjinin, çocuklar ve gençler için ihtiyaç duyulan bir protein yapıtaşıdır(aminoasit) ve vücut tarafından üretilemediği için dışarıdan düzenli olarak alınması gerekir. Boy uzaması için gerekli olan faktörlerin salgılanmasına yardımcı olur. D vitamini, kalsiyum ve fosforun emilimini düzenleyerek, kemiklerin sağlıklı büyümesi ve sertleşmesi üzerinde etkili olur. Bebeklerde ve çocuklarda kemik ve dişlerin normal gelişmesini ve büyümesini sağlar. K vitamini, kemiklerin mineralleşmesine ve gelişmesine yardımcı olur. Çinko, vücut için gerekli bir mineral olup büyüme faktörlerinin salgılanmasına katkı sağladığından, sağlıklı gelişim için her gün belirli bir miktar alınması gerekir. Nutrigen Balık Yağı şurubu, çocukların kemik gelişimini hızlandırarak boylarının uzamasına yardımcı olurken; büyüme ve gelişmelerine katkıda bulunur, zekâ ve beyin gelişimini destekleyerek çocuğun konsantrasyon, öğrenme, hafıza gibi fonksiyonlarını geliştirir. Nutrigen Balık Yağı Şurubu içindeki balık yağı çok özeldir; çünkü Kuzey Denizi Tuna Blue Fin balıklarından elde edilir. Omega-3 yağ asitleri özel bir işlem ile ayrılarak fraksiyone edilir. Bu fraksiyonda ağır metal(civa, kurşun, kadmiyum, arsenik), halojenli polikarbon ve dioksin analizleri yapıldıktan sonra DHA ve EPA ile zengin hale getirilir ve balık yağı kokusunu azaltmak için deodorize edilir.
 

Nutrigen Balık Yağı Şurubu Kullanım Şekli

6 ay-3 yaş arası çocuklarda günde 1 tatlı kaşığı (5 mL),

4 yaş ve üstü çocuklarda günde 1 veya 2 tatlı kaşığı (5 mL veya 10 mL) Nutrigen Balık Yağı Şurubu kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce çalkalayınız.
 

Nutrigen Balık Yağı Şurubunun İçinde Neler Vardır?

Balık Yağı, Çinko, L-Arginin, K1 Vitamini, Vitamin D3, Omega-3 Yağ Asitleri, DHA, EPA

nutrigen balık yağı kullanım şekli hakkında yazdığımız blog yazımızı okumunızda fayda olabilir.
 
 
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
YORUMLARA GÖZ ATIN
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
İADE DEĞİŞİM TEXT...


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.