Listerine Total Care Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Bakım Suyu Sıfır Alkol 250 ml

Hafif tat ve sıfır alkol ile fırçaların ulaşamadığı yerleri temizleyen ağız çalkalama suyu
Ürün Fiyatı :
18,90 TL 13,65 TL Kdv Dahil
%28 İndirim
5,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Sensodyne Naneli Diş Macunu 100 ml

Sensodyne Naneli Diş Macunu 100 ml hassas dişlerde tam koruma.

0 yorum
19,75 TL 14,50 TL
 Sepete Ekle
 • Listerine Total Care Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Bakım Suyu Sıfır Alkol 250 ml

  Fırçalama ile ulaşılamayan yerlere ulaşır. Diş etlerinin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. İçeriğinde dişleri çürümeye karşı koruyan florür barındırır. Dişlerin doğal beyazlığını korumak için tartar (diş taşı) oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ağzınızda hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli sebebi olan plak oluşumunu azaltır ve önler. Nefesinizde kalıcı ferahlık sunar. Günde 2 kez Listerine Total Care Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Bakım Suyu Sıfır Alkol 250 ml kullanıldığında 6 etkisi sayesinde komple ağız sağlığı için koruma sağlar ve temizler.

  Kullanım Şekli

  Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra Listerine Total Care Zero Hafif Nane Aromalı Ağız Bakım Suyu Sıfır Alkol 250 ml kullanabilirsiniz. 20 ml'yi (4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz. Bardaktan ağzınıza alarak 30 saniye boyunca çalkalayınız ve tükürünüz. Sulandırmadan kullanınız. Şişeden içmeyiniz ve yutmayınız. 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için 10 ml kullanınız. 

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.