490 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
WhatsApp hattımız 0 505 030 94 94
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml – Çelik Tarak Hediyeli

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml, 6 aydan büyük bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde kullanıma uygun bit ve sirkeleri temizleyen çelik tarak hediyeli sprey
Barkod : 8697884000800
1 Yorumlar
34,90 TL
89,90 TL
%61
09.08.2022 tarihine kadar kargoda
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Birlikte al Kazan
TL
Sepete Ekle

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml – Çelik Tarak Hediyeli

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml, bit ve sirkelerin fiziksel etki mekanizmasıyla, solunum yollarını kapatıp, havasız kalmalarını sağlayarak etki gösterir. Kokusuz ve renksizdir. Kuru saça kolay ve güvenli bir kullanım sağlar. Herhangi bir sağlığa zararlı madde ve böcek ilacı içermez. Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml ile bit ve sirkeler için hızlı ve kesin bir çözüm sağlanır.

Kullanım Şekli

1-Bit Taraması

Kutunun içindeki Dembit metal tarağını kullanarak, tercihen gün ışığında, tüm aile bireylerinin saçını detaylıca kontrol ediniz. Saçında bite rastladığınız kişilere, başkalarına bulaşmaması açısından, aynı gün içerisinde Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml uygulayınız.

Başkalarına bulaşmasını önleyebilmek için her kullanımdan sonra tarağı ılık, sabunlu suda iyice yıkayınız.

2-Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml uygulanması

Omuzlarınızı bir havluyla örtünüz.

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml i 10 cm mesafeden kuru saçlarınıza yeterli miktarda ve her bölgeye eşit miktarda sıkınız. Saçlarınız ile saç diplerinizin her yerine temas ettirdiğinizden ve saçınızın solüsyonu emdiğinden emin olunuz.

3-Bit ve Sirkelerin Temizlenmesi

30 dakika sonra Dembit bit tarağı ile saçlarınızı tarayınız.

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml’in saçınızda 30 dakika kalmasının ardından, boğularak ölen bitleri saçınızdan ayırmak için saçınızı bit tarağı ile dikkatlice tarayınız. Dembit uzun saçları bile kolayca taranabilecek hale getirecek özel içeriği sayesinde saçınızın kolayca taranmasını sağlar.

Bit Tarağının Doğru Kullanımı

Saçınızı farklı parçalara ayırınız ve bu parçaları ince tutamlara bölünüz. Her tutamı ayrı ayrı tarayınız. Saç derisine en yakın yerden başlamaya çalışınız, örneğin saç dibinden başlayıp uçlara doğru tarayınız. Bu şekilde bitlerin tekrar saça tutunmasını engelleyebilirsiniz. Taradığınız her bir saç tutamını tutturunuz ve diğer tutama geçmeden önce tarağı ince bir kağıt ile temizleyiniz.

4-Saçın Yıkanması

Saçınızı hemen yıkamayınız, karışımı sürdükten sonra 6-8 saat boyunca saçlarınızın kurumasını bekleyiniz.

Bit yumurtaları çok dirençlidir ve bu yumurtaları saçtan uzaklaştırmak oldukça zordur. Bitler, yumurtalarını küçük beyaz boncuklar gibi saça yapıştırırlar. Yapışmalarını sağlayan madde oldukça dirençlidir ve saçın yapısına çok benzer. Tarama işleminin bütün yumurtaları uzaklaştırmak için yeterli olmadığı konusunda dikkatli olunuz. Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml’i 6-8 saat saçınızda bırakmalısınız (örneğin gece boyunca) bu şekilde en dayanıklı yumurtalar dahi boğularak ölecektir.

6-8 saat sonra kuruyan saçınızı normal saç şampuanınızla yıkadıktan sonra bol su ile durulayıp, kurulayınız.

5-Tedavinin Kontrolü

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml, sirkelerin oluşum süresi olan 7.gün içinde tekrar kullanılması çok önemlidir. 7 gün sonra tekrar uygulama yapılmazsa yumurtalama dönemi sonunda saçlar tekrar bitlenebilir.

Dembit ile tedavi güvenilirdir ve birkaç kez tekrarlanabilir.

Uyarılar

Spreyin gözleriniz ve yüzünüz ile temas etmemesine dikkat ediniz ve spreyi solumamaya özen gösteriniz.

Göz ile teması halinde bol su ile gözlerinizi yıkayınız. Yıkamadan sonra gözlerinizde kalıcı bir rahatsızlık oluşturursa tıbbi yardıma başvurunuz.

Cildinizde aşırı hassasiyet ya da kızarıklık meydana gelirse kullanmaya devam etmeyiniz. Cildinizi sabun ve bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Doğumdan sonra 6.aydan itibaren kullanılabilir.

Ürün kapağı kapalı olarak ve 25⁰C’de muhafaza ediniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürünü yanıcı ortamlardan uzak tutunuz.

Saç kurutma makinesi kullanmayınız.

İçindekiler

Cyclopentasiloksan, Dimethicone

Dembit Saç Biti ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml – Çelik Tarak Hediyeli
34,90 TL
89,90 TL
%61
Benzer Ürünler
Tümünü Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.