Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ev ve Çanta Boyu Bir Arada!
25,80 TL
52,50 TL
%51

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ev ve Çanta Boyu Bir Arada!

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ev ve Çanta Boyu Bir Arada!Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 gr + Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30 gr bir araya geldi anne babalar avantajlı alışverişin keyfine vardı!
Barkod : 8699546370436
0 Yorumları
Stokta Bulunmamaktadır.
52,50 TL
%51
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ev ve Çanta Boyu Bir Arada! Açıklaması

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ev ve Çanta Boyu Bir Arada!

1-) Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 gr

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 gr içeriği bebeğinizin pişiğe karşı korunmasına destek olmak için özel olarak hazırlanmıştır. Pişiğe karşı ekstra bakım ve koruma sağlar. İçeriğindeki provitamin B5, B3 vitamini, zeytinyağı ve lanolin ile cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak pişiğe karşı koruma sağlar. Şeffaf yapısı sayesinde bebeğinizin ince ve hassas cildinin nefes almasını sağlar ve en hassas cildi bile dışkı vb. tahriş edici maddelerden ve sürtünmeden korur. Bebeklerde kanıtlanmış klinik etkinlik ve güvenirliğe sahiptir. Cildin doğal halinin korunmasına destek olur. İstenilen nem düzeyini korur ve etkili faydalara sahip bileşenler içerir. İçeriğinde işlevsiz bileşen bulundurmaz. Potansiyel toksik bileşen bulundurmaz. Parfüm gibi ciltte alerji oluşturacak maddeler, antiseptik ve koruyucu içermez. Formülündeki lanolinin kayganlaştırıcı etkisi sayesinde pişik oluşumunun sebeplerinden biri olan sürtünmeyi azaltır. Geçirgen yapısı ile cildin hava almasını engellemeden nemini korur. Bu sayede cildin yağlanmasını ve nemlenmesini sağlayarak doğal bakım sürecine destek olur. Cildin sahip olduğu bariyer fonksiyonun korunmasında yardımcı olur.

Kullanım Şekli

İnce bir tabaka halinde Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 gr’ı her bez değişiminde bebeğinizin kuru ve temiz poposuna uygulayabilirsiniz. Yapışkan olmayan yapısıyla bebeklere ekstra rahatlık ve annelere kolay temizleme olanağı sağlar.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 gr İçeriği

Provitamin B5, B3, Lanolin ve zeytinyağı içerir.

2-)Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30 gr

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30 gr, Cildin sahip olduğu bariyer fonksiyonunu koruyarak bebek cildinin nemli, yumuşak, pürüzsüz, esnek tutulmasına yardımcı olur. İçeriğindeki %5 oranındaki Provitamin B5 ile cildi nemlendirerek pişik oluşumunu engeller. İçeriğindeki lanolinin cildi kayganlaştırıcı etkisi ile pişik oluşumunun sebeplerinden biri olan sürtünmeyi azaltır. Geçirgen formu ile cildin hava almasını engellemeden cildin nemlenmesine yardımcı olur. Parfüm, koruyucu madde, renklendirici ya da antiseptik içermez. Yapışkan olmaması ile bebeklere ekstra rahatlık, annelere de kolay temizleme imkânı sunar. 50 yılı aşkın bir süredir Krem ve Merhem olmak üzere iki ayrı formu bulunan Bepanthen bundan sonra Bepanthol ismiyle devam ediyor. Yenilenen Bepanthol, Pişik Merhemi ve Cilt bakım kremi olmak üzere iki ayrı formda cildin farklı dönemlerindeki ihtiyaçlarını karşılıyor. Türk Pediatri Derneği tarafından onaylanan Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30 gr pişiğin önlenmesi ve bakımında çift yönden etki gösterir.

Kullanım Şekli

İnce bir tabaka halinde her bez değişiminde bebeğinizin kuru ve temiz poposuna pişik belirtisi görülen bölgelere uygulanabilir.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ev ve Çanta Boyu Bir Arada! Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.