Similac 3 Devam Sütü 850 gr

1 yaşından sonraki çocukların günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için Similac 3 Devam Sütü 850 gr üretilmiştir.
Ürün Fiyatı :
85,32 TL 68,05 TL Kdv Dahil
%20 İndirim
17,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bu Ürünle Birlikte Alabileceğiniz Sepette İndirimli Ürünler


İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Similac 3 Devam Sütü 850 gr

  Anne sütü yetersizliği veya eksikliği durumunda Similac 3 Devam Sütü 850 gr çocuğunuzun eksiksiz beslenmesine yardımcı olur. İçeriğinde Tiamin, Biotin, İyot, A, B12 ve C vitaminlerini bulundurur. Protein kaynağı özelliğindedir. Yüksek oranda E ve K vitamin içerir. Similac 3 Devam Sütü 850 gr eğer anne sütü ile beslenme mümkün değilse, özellikle 1 yaşından itibaren çocukların beslenmesi ve günlük beslenme ihtiyaçlarının bir parçası olarak kullanılması için hazırlanmıştır. Similac 3 Devam Sütü 850 gr ölçmek için sadece orijinal kutu içindeki ölçeği kullanınız. Eğer birden fazla mama hazırlanırsa, mamalar buzdolabında 2-4°C sıcaklıklarında saklanmalı ve 24 saat içinde tüketilmelidir. Çocuğunuzu beslemeye başladıktan sonra 1 saat içinde kullanılmayan ve artan devam sütünü çocuğunuza vermeyiniz. Çocuğunuzun devam sütünü her defasında taze olarak hazırlamanızı öneririz.

  Mama Hazırlanışı

  Mamayı hazırlamakta kullanılacak bütün malzemeleri(biberon şişesini, emziğini ve kapağını) sabunla iyice yıkayınız. İyice duruladıktan sonra, hepsini kaynayan suyun içinde 5 dakika kaynatınız. Mamayı hazırlayacağınız yeri temizleyiniz. Ayrı bir kapta, mamayı hazırlayacağınız suyu 5 dakika kaynatınız ve 35°C'ye kadar ılımasını bekleyiniz. Hazırlayacağınız miktardaki daha önceden kaynatılmış ılık suyu temizlediğiniz biberona koyunuz. Ölçeği kutunun içine sokup, doldurunuz ve temiz bir bıçak kenarı ile tozun seviyesini düzeltiniz. Biberondaki her 60 ml su için 1 ölçek Similac 3 Devam Sütü 850 gr ekleyiniz. Tam çözünene kadar karıştırınız. Sıcaklığını kontrol edip, çocuğunuzu besleyiniz. 1 saat içinde kullanılmayan mamayı atınız. Bir ölçek yaklaşık olarak 8,8 g toz alır.

  Dikkat

  Bir kutu Similac 3 Devam Sütü 850 gr yaklaşık 6 litrelik mama hazırlayacak toz içerir. Kutuyu açtıktan sonra 3 hafta içinde tüketmeye dikkat ediniz, 3 hafta içinde tüketilmeyen açık mamayı kullanmayınız. Açılmış kutuyu kapalı olarak serin ve kuru bir ortamda saklayınız, buzdolabında muhafaza etmeyiniz.

  İçerik

  Yağsız süt (süt), BİTKİSEL YAĞLAR; (Yüksek oleikli ayçiçek yağı, Soya yağı, Hindistan cevizi yağı), Laktoz (süt), sukroz, Peyniraltı suyu (whey) protein konsantresi (süt proteini), Galaktooligosakkaritler (GOS) (süt), MİNERALLER; (Potasyum sitrat, Sodyum klorür, Kalsiyum hidroksit, Magnezyum klorür, Demir (II) sülfat, Kalsiyum fosfat tribazik, Çinko sülfat, Bakır sülfat, Mangan sülfat, Potasyum iyodür, Sodyum selenat), Araşidonik asit (AA), Dokozahekzanoik asit (DHA), VİTAMİNLER; (Askorbik asit, Askorbil palmitat, dl-Alfa-tokoferol asetat, Nikotinamid, Kalsiyum d-pantotenat, Retinil palmitat, Tiamin hidroklorür, Piridoksin hidroklorür, Riboflavin, Folik asit, Fillokuinon, d-Biotin, kolekalsiferol), emülgatör: Soya lesitini (soya), Kolin klorür, Taurin, Kolin bitartarat, NÜKLEOTİDLER; (Sitidin 5'-monofosfat, Disodyum üridin 5'-monofosfat, Adenozin 5'-monofosfat, Disodyum guanozin 5'-monofosfat), antioksidan: Tokoferol karışımı.

 • Ürün Detayı

  Mama Numarası 3 Numara
  Ürün Miktarı 850 gr
  Marka Serisi Similac Devam Sütü
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.

TAKİPTE KALIN
Sepetim