Sensodyne Beyazlatıcı Onarım ve Koruma Diş Macunu 75 ml

Hassasiyete bağlı ağrıyı hafifletmeye ve hassas bölgeleri onarmaya yardımcı diş macunu
Ürün Fiyatı :
29,50 TL 20,90 TL Kdv Dahil
%29 İndirim
9,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Pearl Drops Luminous Bright White Diş Macunu 75 ml

Pearl Drops Luminous Bright White Diş Macunu 75 ml Diş Macunu anında daha beyaz görünen dişler

0 yorum
59,90 TL 38,35 TL
 Sepete Ekle
 • Sensodyne Beyazlatıcı Onarım ve Koruma Diş Macunu 75 ml

  Diş hassasiyeti, sert diş minesinin altındaki daha yumuşak dentin tabakası açığa çıktığı zaman oluşur. Açığa çıkan dentin tabakası sıcak, soğuk, tatlı, ekşi, yiyecek ve içecekler tükenirken ya da diş fırçanızla temas ettiğinde diş sinirini uyararak kısa süreli keskin bir ağrıya neden olabilir. Yeni Sensodyne Beyazlatıcı Onarım ve Koruma Diş Macunu 75 ml hassas bölgeleri onarmak için daha kalın bir tabaka oluşturarak daha güçlü bir şekilde onarılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Novamin, benzersiz ve klinik olarak kanıtlanmış yoğun bir kalsiyum formülüne sahiptir. Dişinizdeki hassas bölgelerin doğal yapı taşlarıyla onarılmasına ve hassas dişlerin rahatlamasına yardımcı olur.

  Kullanım Şekli

  Dişlerinizi günde 2 kez Sensodyne Beyazlatıcı Onarım ve Koruma Diş Macunu 75 ml ile fırçalayınız. Günde 3 kereden fazla kullanmayınız. Fırçalama sırasında diş macununu yutmamaya çalışınız ve fırçalama sonrasında macunu tükürünüz. Diş macununuzu nemden korumak için her kullanımdan sonra kapağını kapatınız.

  İçerik

  Glycerin, peg-8, hydrated silica, calcium sodium phosphosilicate(novamin), cocamidopropyl betaine, sodium methyl cocoyl taurate, titanium dioxide, aroma, carbomer, sodium fluoride, sodium saccharin, limonene

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.

TAKİPTE KALIN
Sepetim