Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
950TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr
229,90 TL
249,90 TL
%8

Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr

(SKT: 25.03.2023) Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr, 0-6 aylık bebekler için doğumdan itibaren anne sütüne ek olarak kullanılabilen biberon sütüdür.
Barkod : 8699745011338
0 Yorumları
Stokta Bulunmamaktadır.
249,90 TL
%8
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr Açıklaması

Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr

Anne sütünüz bebeğiniz için en temel gıdadır. Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr Bebek Maması anne sütünüzü veremediğiniz veya eksik olduğu durumlarda takviye gıda olarak uygun bileşime sahiptir. Doğduktan sonra anne sütüyle beslenemeyen bebekler için uygundur. İçeriğindeki protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineraller ile Bebelac Bebek Sütü 1 900gr bebeğinizin doğumundan itibaren rahatlıkla tüketebileceği süttür. Bebelac mamaları, 0-3 yaş arası bebeklerin beslenmesine yardımcı ve çoğu ülkede annelerin tercihidir. Bebelac ürünleri, Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak Avrupa tesislerinde geliştirilmektedir. İçeriğinde anne sütüne uyumlu protein ve aminoasit içerir. 250gr, 500gr ve 900gr formları bulunur.

Mama Hazırlanışı

Ellerinizi dikkatlice su ve sabunla temizleyiniz. Mamayı koymadan önce biberonun kapağını ve emziğini temizleyiniz ve bir kapta su ile 10 dakika kaynatınız. Bebelac Bebek Sütü 1 900gr’ı hazırlamak için gereken suyu en az 10 dakika kaynatınız. Kutudaki beslenme tablosunda önerilen miktarda kaynatılmış ılık suyu temizlediğiniz biberona doldurunuz. Kutunun üstündeki beslenme tablosunda belirtilen miktarda Bebelac Bebek Sütü 1 900gr’ı suya ilave ediniz. Ölçeğin silme dolu olmasına ve yalnızca kutu içinden çıkan ölçeği kullanmaya dikkat ediniz. Biberonun ağzını kapatınız ve tamamen eriyinceye kadar dairesel hareketlerle çalkalayınız. Bebeğinize mamayı vermeden önce Bebelac Bebek Sütü 1 900gr’ın vücut sıcaklığında olmasına dikkat ediniz. Bebeğinize mamayı yedirdikten sonra biberonu, kapağı ve emziği temizleyiniz(Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.). Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza ve eczacınıza danışınız.

Beslenme Önerisi

Her 30ml su için 1 ölçek Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr ilave ediniz. Gereken bebek sütü miktarı bebeğinizin ihtiyacına göre farkedebilir. Bebeğinize istediğiniz sıklıkta Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr verebilirsiniz. 6.aydan itibaren Bebelac 2 Biberon Maması’na geçebilirsiniz.

Dikkat

Bebeğinizin sütünü her seferinde taze olarak hazırlayınız. Hiçbir zaman artan bebeğinizin sütünü bebeğe vermeyiniz. Hazırladığınız bebek sütünü mikrodalga fırında ısıtmayınız. Yalnızca kutunun içinden çıkan ölçeği kullanınız. Kutuyu serin ve kuru bir ortamda muhafaza saklayınız. Buzdolabında saklamayınız. Kullandıktan sonra ambalajı tekrar sıkıca kapatınız. Açılmış kutuları 4 hafta içinde tüketmeye dikkat ediniz. Uygun olmayan hazırlama ve saklama koşulları sağlığa zararlıdır.

Bebelac Bebek Sütü 1 900 gr Yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.