Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme
Golden Goat

Golden Goat Mama

Golden Goat bebeğinizin için en uygun beslenmeyi sunmaktadır. Bebekler için anne sütünün önemi çok büyüktür. Her anne bebeğini emzirmeli mutlaka ilk altı ay bebeğine sadece anne sütü vermelidir. Ancak kimi zaman annelerin sütü olmayabilir. Ya da var olan anne sütü bebek beslenmesi için yetersiz kalabilir. Böyle durumlarda doktor kontrolü altında, bebeğinizin ayına göre olan bebek maması tercih edilir. Bebek mamaları özel içerikte olup, bebek beslenmesinde gerekli olan vitamin ve mineral desteğini sağlar. Golden goat Bebeklerin gelişmesinde faydada bulunur.

Golden Goat Bebek Maması

Firmamızdan Golden Goat bebek mamasını kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacına göre 0-6 ay arası olan Golden Goat keçi devam sütü 1 mamayı kullanabilirsiniz. Organik keçi bebek sütü olan Golden Goat 1, zengin kalsiyum ve mineral desteğini bebeğinize sunarak onun gelişimine katkıda bulunur. 6 aydan büyük olan bebekler içinse Golden Goat 2 devam sütünü kullanabilir, bu sayede bebeğinize ek gıda serüveninde takviyede bulunabilirsiniz. Golden Goat içeriği bebeğin ihtiyaçlarına göredir ve üzerinde yazan talimatlara göre hazırlanmalıdır. Uygun kullanım sayesinde bebek gelişimleri desteklenmekte, bebek için gerekli olan tüm besleyici öğeler güvenle bebeğe verilebilmektedir.

Golden Goat Tam Olarak Nedir?

Golden Goat mamasında keçi sütünü kullanır. Keçi sütü protein açısından ve içerdiği diğer mineraller bakımından oldukça faydalıdır. Bu nedenle Golden Goat inek sütüne odaklanmak yerine protein kaynağı bakımından çok daha zengin olan keçi sütüne odaklanmıştır. İçimi oldukça yumuşaktır. Golden Goat, bebek beslenmesinde sunduğu ürünlerde sürekli yenilikleri takip eder. Bu sayede beslenme yönünden tam olan bir bebek maması sunar. Anneler elbette ki bebeklerini emzirebilmek için gerekli olan yöntemleri uygulamalı ve bu kapsamda kendi beslenmelerine de oldukça dikkat etmelidirler. Ancak formül mama kullanılması gereken durumlarda da bebeklerinin ayına göre olan Golden Goat mamalarını güvenle tercih edebilirler. Bebeğin ihtiyaçları ve gelişim bakımından değerlendirilmesi doktor kontrolünde yürütülmelidir. Ancak emzirme mümkün değilse ya da anne sütü yetersizse Golden Goat ürünleri bebekler için vitamin deposu olur. Firmamız bünyesinden Golden Goat ürünlerine rahatlıkla ulaşabilir, kaliteli bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Temel kıstasımız bebeklerin sağlığı ve siz değerli annelerin memnuniyetidir. 

Golden Goat 1  

Golden Goat

Golden Goat 1 Keçi Bebek Sütü 400 gr
126.90
82.45
%35İNDİRİM
Golden Goat 2 Keçi Devam Sütü 400 gr
132.90
92.90
%30İNDİRİM
Golden Goat 3 Keçi Devam Sütü 400 gr
129.90
85.90
%34İNDİRİM
Golden Goat 2 Keçi Sütü 3'lü 400 gr
499.00
294.90
%41İNDİRİM
Golden Goat 2 Keçi Devam Sütü 400 gr 4 Lü Paket
699.00
395.00
%43İNDİRİM

Ürün Sepetinize eklenmiştir.

Ürün Sepetinize Eklenmiştir.
Sepetinizdeki toplam ürün adeti :
Toplam tutar :


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.