Toni&Guy Yoğun Işıltı Veren Serum 30 ml

Saçlarınızın tek dokunuş ile daha parlak ve canlı görülmesini sağlayan serum.
Ürün Fiyatı :
41,01 TL 39,50 TL Kdv Dahil
%4 İndirim
2,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Toni&Guy Glamour 3 Boyutlu Hacim Verici Şekillendirici Sprey 150 ml

Saç diplerinden uçlarına kadar saçta hacim ve dolgunluk sağlayan sprey

0 yorum
 • Toni&Guy Yoğun Işıltı Veren Serum 30 ml

  Toni&Guy Yoğun Işıltı Veren Serum 30 ml özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saçlarınızda oluşan elektriklenme ve kabarmayı engellemeye yardımcı olur. Tek bir dokunuş ile, saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

  Kullanım Şekli

  Saçınızın uzunluğuna göre gerekli miktardaki Toni&Guy Yoğun Işıltı Veren Serum 30 ml’yi avuç içinize yayarak, saç diplerinize gelmeyecek şekilde, saç boy ve uçlarınıza eşit bir şekilde uygulayınız. Durulamayınız. Daha etkili sonuçlar için yüksek tutuşlu saç spreyi ile stilinizi sabitleyiniz. 

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.