Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

Hassas dişler için tasarlanmış çok yönlü koruma sağlayan diş macunu
Ürün Fiyatı :
21,50 TL 14,45 TL Kdv Dahil
%33 İndirim
7,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Oral-B Pro-Flex 3D White Luxe 38 Orta

Oral-B Pro-Flex 3D White Luxe 38 Orta, çift taraflı oynar başlığı sayesinde diş etinizin kıvrımlarına uyum sağlar. Çepeçevre bir temizlik ve canlılık için Oral-B Pro-Flex 3D White Luxe 38 Orta!

0 yorum
18,00 TL 14,04 TL
 Sepete Ekle
 • Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

  Hassas dişler, sert diş minesinin altındaki daha yumuşak tabaka olan dentin tabakasının açığa çıkmasının bir göstergesi olabilir. Günde 2 kez Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml fırçalama sayesinde Stannus formülü hassas dişlerin ihtiyaç duyduğu çok yönlü korumayı sağlar. Plak oluşumuna karşı korumaya, diş minesini güçlendirmeye, dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına ve diş eti bakımına yardımcı olur. Fırçalama sonrası temizlik hissi ve ferahlık verir.

  Kullanım Şekli

  Dişlerinizi günde 2 kez Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml ile fırçalayınız. Günde 3 kereden fazla fırçalamayınız. Fırçalama esnasında diş macununu yutmamaya dikkat ediniz ve fırçalama sonrası macunu tükürünüz. Diş macununuzu nemden korumak için her kullanım sonrası kapağını kapatınız.

  İçerik

  Glycerin, peg-8, hydrated silica, pentasodium triphosphate, aroma, sodium lauryl sulfate, titanium dioxide, carbomer, sodium saccharin, stannous fluoride, cocamidopropyl betaine, limonene.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.