Philips Avent SCF355/03 Hızlı Biberon Isıtıcı

Philips Avent SCF355/03 Hızlı Biberon Isıtıcı biberonu 3 dakikada etkili ve sağlıklı ısıtır.
Ürün Fiyatı :
259,90 TL 228,95 TL Kdv Dahil
%12 İndirim
31,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Philips Avent SCD627/01 Fil Desenli Hediye Seti Erkek

Erkek çocuklar için Fil hediye seti, annelere ve kıymetli bebeklerine verilecek ideal bir hediye olup bir Natural biberon, iki emzik ve bir emzik klipsinden oluşan kullanışlı hediye setidir.

0 yorum
119,90 TL 83,80 TL
 Sepete Ekle
 • Philips Avent SCF355/03 Hızlı Biberon Isıtıcı

  Eşit ısıtır. Philips Avent SCF355/03 Hızlı Biberon Isıtıcı sıcaklık her yerde aynı olmasını sağlar. Hızlı ısıtır. 3 dakikda 150 ml biberonunuz ideal sıcaklığına ulaşır. Philips Avent SCF355/03 Hızlı Biberon Isıtıcı biberonu düşük hızda ısıtır. daha sonra doğru ısıda tutulmasını sağlar. Biberonunuz ihtiyacınız olduğu an kullanıma hazırdır. Biberon ısıtıcıyı biberonların yanı sıra bebek mamasını hassas ve eşit bir şekilde ısıtmak için de kullanabilirsiniz.

  Tüm Philips Avent Biberonlar ile uyumludur. Biberon ve bebek maması kaplarını rahatça ısıtmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Anne & Bebek kategorisinde bulunan Philips Avent SCF355/03 Hızlı Biberon Isıtıcı ürününü en avantajlı fiyat fırsatı ile siz değerli müşterilerimiz için Markafarma da satışa sunmaktayız. 

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.