Milupa Aptamil Prematil 400 gr Mama
Milupa Aptamil Prematil 400 gr Mama
61.77 TL -
51.95 TL
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
Ürün Kodu: 8699745000295
Stok Durumu:

Milupa Aptamil Prematil 400 gr Mama

Erken veya düşük ağırlıklı doğan bebekler için geliştirilmiş besin takviyesi

4 oy ile 5 üzerinden 4.5 puan aldı

(0) Yorum Yorum Yap
Milupa Aptamil MARKANIN TÜM ÜRÜNLERİNİ GÖRÜNTÜLE >
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
Aynı Gün Kargo
Güvenli Alışveriş
Memnuniyet

Milupa Aptamil Prematil 400 gr Mama

Bebeğinizi anne sütü ile beslemenin mümkün olmadığı durumlarda, bebeğinizi Milupa Aptamil Prematil 400 gr ile besleyebilirsiniz. Erken doğan bebeğiniz 3,5 kg olana kadar Milupa Aptamil Prematil 400 gr kullanmanız daha sonra Preaptamil'e geçmeniz önerilir. Milupan (esansiyel yağ asitleri LCP) içeriğine sahip olup, sindirim sistemi ve metabolik fonksiyonları gelişmemiş bebeğinizin özel besin gereksinimi göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Adapte biberon formüllerine göre prematüre bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda protein miktarı arttırılmıştır. Whey/kazein oranı 60/40'tır. Kolay sindirim ve absorbsiyonun sağlanması için karbonhidrat bileşiminde yer alan laktozun bir bölümü maltodekstrinle değiştirilmiştir. Bebeğinizin beyin ve göz gelişiminde çok önemli faktörleri olan Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerinin metabolitleri ile zenginleştirilmiştir. LCP, prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebeklerin sinir sistemi ve beyinlerinin gelişimi için önemli yapıtaşlarıdır. Milupa Aptamil Prematil 400gr prematüre bebeğiniz için optimum düzeyde vitamin, mineral ve eser elementlerle geliştirilmiştir.

Mama Hazırlanışı

Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonun kapağını ve emziğini kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız. Mama için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz. Kaynatılmış sudan kutu üzerindeki beslenme tablosunda belirtilen miktarı biberona doldurunuz. Yalnızca kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı alınız. Biberonun içine beslenme tablosunda belirtilen miktarda Milupa Aptamil Prematil 400 gr koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek Milupa Aptamil Prematil 400gr) 3 ölçek Milupa Aptamil Prematil 400gr (16,9gr toz) + 90ml su =100ml içilmeye hazır Milupa Aptamil Prematil 400gr (330kj=79kcal). Kutu içindeki ölçek silme dolu olarak 5,6g Milupa Aptamil Prematil 400gr içerir. Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar dairesel hareketlerle yavaşça çalkalayınız. Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Mamayı içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.) Prematüre bebeğin günlük enerji ihtiyacı kg başına 110-165 kcal’dir. Bebeğin ihtiyacı kilosuna göre ayarlanabilir.

Dikkat

Gıda takviyesini her seferinde taze olarak hazırlayınız. Kesinlikle artan mamayı bebeğe yedirmeyiniz. Hazırlanmış mamayı mikrodalga fırında ısıtmayınız. Kutuyu serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz. Buzdolabında saklamayınız. Kutusu açılmış Milupa Aptamil Prematil 400gr’ı 4 hafta içinde tüketiniz. Milupa Aptamil Prematil 400 gr satın alırken ambalajın kapalı olduğundan emin olunuz.

İçerik

Laktoz (Sütten), Yağı alınmış süt, Bitkisel yağlar (Hurma yağı, Soya Fasulyesi yağı, Çuha çiçeği yağı, tekli hücresel yağ (deniz ürününden elde edilmiştir), Hindistancevizi yağı, Ayçiçek yağı), Glikoz Şurubu, Whey protein konsantresi (Sütten), Galakto-oligosakkarit (Sütten), orta zincirli trigliseritler, Hayvansal yağlar (Balık yağı, yumurta lipidi), Frukto oligosakkarit, Trikalsiyum fosfat, Kalsiyum karbonat, Trisodyum sitrat, Sodyum klorür, Magnezyum klorür, İnositol, L-askorbik asit, Tripotasyum sitrat, Kolin klorür, Emülgatör (Soya lesitini), DL-alfa tokoferol asetat, Taurin, Demir sülfat, Retinil asetat, Çinko sülfat, Nikotinamid, Sitidin 5-monofosfat, L-karnitin, Üridin 5-monofosfat sodyum tuzu, Kalsiyum D-pantetonat, İnozin 5-monofosfat sodyum tuzu, Kolekalsiferol, Adenozin 5-monofosfat, Bakır sülfat, Guanozin 5-monofosfat sodyum tuzu, Retinil palmitat, Tiamin hidroklorür, DL-alfa tokoferol, Pridoksin hidroklorür, Riboflavin, Fiterolmonoglutamik asit, Siyanokobalamin, Potasyum iyodür, Manganez sülfat, Sodyum selenit, Fitomenadion, D-biotin.

YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
YORUMLARA GÖZ ATIN
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
İADE DEĞİŞİM TEXT...


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.