Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
490TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet
16,20 TL
29,90 TL
%46

Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet

Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet ile önce sütünüzü sağın, sonra saklayın, daha sonra da bebeğinizi besleyin. Biberon gibi kullanılabilir ve göğüs pompalarına adapte olabilir.
Barkod : 8699389590176
0 Yorumlar
Stokta Bulunmamaktadır.
29,90 TL
%46
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}
Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet

Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet ile önce sütünüzü sağın sonra saklayın, daha sonra da bebeğinizi besleyin. Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşetleri biberon gibi kullanılabilir ve göğüs pompalarına adapte olabilir.
Milkway fonksiyonel anne sütü saklama poşetlerinin güvenilir bir tasarımı vardır. Sterilize saklama poşetleri BPA içermez. Milkway fonksiyonel anne sütü saklama poşetleri tek kullanımlıktır.
Milkway fonksiyonel anne sütü saklama poşeti 10 adet ile standart tip biberon kullanılan göğüs pompalarında, biberon yerine fonksiyonel anne sütü poşetini takabilir ve anne sütünü direk saklama poşetine sağabilirsiniz.
Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet ile anne sütünü kapaklı özel tasarımı sayesinde uzun süre güvenle muhafaza edebilirsiniz. Milkway Fonksiyonel Anne Sütü Saklama Poşeti 10 Adet standart tip biberon başlıklarıyla uyum içerisinde tasarlanmıştır. Biberon başlığını fonksiyonel poşetinize takıp bebeğinizi kolayca besleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.