Listerine Advanced White Ağız Çalkalama Suyu Gelişmiş Beyazlık Gargara 250 ml

Dişlerde oluşacak lekeleri engelleyen ve Florür ile dişleri güçlendiren ağız çalkalama suyu

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Corega Süper Naneli Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr + Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet 30 Tablet Hediye

Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet 30 Tablet: Lekeleri ve gıda artıklarını gidermeye yardımcı diş protezi için temizleyici.
Corega Süper Naneli Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr: Nane aromalı protez yapıştırıcı krem protezlerin yapıştırılması sağlar.

0 yorum
Pearl Drops Luminous Bright White Diş Macunu 75 ml

Pearl Drops Luminous Bright White Diş Macunu 75 ml Diş Macunu anında daha beyaz görünen dişler

0 yorum
59,90 TL 38,35 TL
 Sepete Ekle
 • Listerine Advanced White Ağız Çalkalama Suyu Gelişmiş Beyazlık Gargara 250 ml

  Yeni çok yönlü ağız bakım ürünü olan Listerine Advanced White Ağız Çalkalama Suyu - Gelişmiş Beyazlık Gargara 250 ml dişlerinizi sadece fırçalamaya göre daha fazla beyazlatır, temizler ve güçlendirir. Çözücü olarak içeriğinde etanol bulunduran eşsiz formülü ile lekelere karşı savaşır ve dişlerinizi renk değişiminden korur. Düzenli kullanımı ile 2 haftada daha beyaz dişler sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. İçerisindeki 3 esansiyel yağ ile ağız içi hijyeninizi sağlar ve diş yüzeyindeki artıkları temizler. Aşındırmayan beyazlatma sistemi ile lekeleri ortadan kaldırarak, dişlerinize doğal bir beyazlık kazandırır. Koruyucu tabaka ile ulaşılması zor alanlarda bile yeni lekelerin oluşumunu engeller. Florür, dişlere mineralleri geri kazandırmaya ve dişleri güçlendirmeye yardımcı olur. Gelişmiş formülü ile ağzınızın içerisini derinlemesine temizler. Günde 2 kez kullanıldığında dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırdığı ve engellediği, böylece sadece 2 hafta içinde daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağladığı kanıtlanmıştır.

  Kullanım Şekli

  Listerine Advanced White Ağız Çalkalama Suyu 250 ml ile en iyi sonucu elde edebilmek için sabah ve akşam günde 2 kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 10 ml'yi (2 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz. Diş ve diş etlerinizi 60 saniye boyunca çalkalayınız ve tükürünüz. Sulandırmadan kullanınız. Şişeden içmeyiniz ve sakın yutmayınız. 12 yaş ve üzeri kişiler için uygundur. Florür içeren başka ürünler kullanıyorsanız, diş hekiminize danışarak kullanınız.

 • Ürün Detayı

  Ürün Miktarı 250 ml
  Marka Serisi Listerine
  Ürün Formu Ağız Çalkalama Suyu
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.