Canlı destekten bizimle iletişime geçebilirsin
Uzman desteği ile güvenli alışveriş
Eczane güvencesiyle orijinal ürünler
490TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
Menü
Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel)
218,00 TL
339,00 TL
%36

Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel)

Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel) çatlakları önlemeye yardımcı jel.
Barkod : 3508240007058
0 Yorumlar
Stokta Bulunmamaktadır.
339,00 TL
%36
{{ X.TITLE }}
{{ date(X.DATE, 'd.m.y | h:i') }}
{{ X.COMMENT }}

Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel)

Vücuttaki oluşmuş çatlakların giderilmesi için özel olarak zenginleştirilen ve uzun yıllardan beri kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Çeşitli farklı sebeplerle ciltte oluşan çatlak görünümlerini iyileştirmeye yardımcı olur. Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel) hamilelik döneminde oluşan çatlakları iyileştirici etkisi ile hamilelerin kullanımı açısından uygundur. Kuruluğu giderici özelliğe sahiptir. Kurumaya hassas cildi yoğun biçimde nemlendirerek kuruluğunu, çatlaklığını ve gerginliğini giderir, dış faktörlerden kaynaklı çatlamaya karşı koruma sağlar. Tüm cilt tipleriyle uyumludur. Cildi yenileyerek etkili bir iyileşme sağlar. İçeriğindeki doğal bitkiler sayesinde çatlakları engellemeye yardımcı olurken, yeni çatlak oluşumlarının da önünü kesme konusunda oldukça etkilidir. Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel) içeriğindeki aslanpençesi, sarmaşık ve atkuyruğu bitkilerinin özleri ile hamilelik sırasında oluşabilecek çatlakları bile engellemeyi sağlamaktadır.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Neye yarar?

Çatlakların renginin %75 oranında azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda çatlak derinliklerinin de % 42 oranında azalmasını sağlamaktadır. Bu özel içerik sayesinde çatlaklarınızın genişliğinde de % 34 oranında azalma sağlayabilir ve yine çatlaklarınızın boyunda ise % 17 oranında azalma sağlayabilirsiniz.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml İçindekiler

Aslanpençesi özü, sarmaşık otu özü, atkuyruğu otu özü

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Kullanım Şekli

Çatlak sorunu olan bölgelere uygulanan Lierac Phytolastil Gel 400 ml (Çatlak Önlemeye Karşı Etkili Jel) hamilelik döneminde olunması halinde ise 3.aydan itibaren, doğumdan 1 ay öncesine kadar günde yalnızca 1 defa uygulanmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.