Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Mask 75 ml

Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Mask 75 ml kırışıklık ince çizgiler yoğun nemsizlik sorunlarına karşı anti-aging

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Institut Esthederm Osmoclean Lightening Buffing Mask 75 ml

Institut Esthederm Osmoclean Lightening Buffing Mask 75 ml cilt dokusunu arındırırken, gözle görülür derecede, aydınlanır ve eşitlenir.

0 yorum
Institut Esthederm Intensive Spiruline Cream 50 ml

Institut Esthederm Intensive Spiruline Cream 50 ml yorgunluk belirtilerinde ışıltı ve canlılık kaybında cildi yeniler, pürüzsüzleştirir, ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

0 yorum
Institut Esthederm Lift & Repair Absolute Tightening Serum 30 ml

a:6:{i:0;s:167:"Institut Esthederm Lift & Repair Absolute Tightening Serum 30 ml yıpranmış ve elastikiyet kaybı yaşanmış cilt için sıkılaştırıcı komple bakım serumu";i:1;s:0:"";i:2;s:0:"";i:3;s:0:"";i:4;s:0:"";i:5;s:0:"";}

0 yorum
Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Serum 30 ml

Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Serum 30 ml nemsiz ciltler ve ince çizgilerde hyaluranik asit ile dolgunluk ve yoğun nemlendirme etkisi!

0 yorum
Institut Esthederm White System Whitening Night Care 50 ml

Institut Esthederm White System Whitening Night Care 50 ml koku ve dokusu ile sizi şımartırken, leke karşıtı içerikleriyle gençliğinizi kaybetmeyin!

0 yorum
Institut Esthederm Intensive Spiruline Serum 30 ml

Institut Esthederm Intensive Spiruline Serum 30 ml daha genç ve ferah bir cilt

0 yorum
Institut Esthederm Intensive Aha Peel Gentle Serum 30 ml

Institut Esthederm Intensive Aha Peel Gentle Serum 30 ml Alfa Hidroksi Asit ile cildin aydınlanmasına ve cilt lekelerinin görünümü düzeltmeye yardımcıdır.

0 yorum
Institut Esthederm Cyclo System 21 Days Youth Concentrate 50 ml

Institut Esthederm Cyclo System 21 Days Youth Concentrate 50 ml, Sadece 21 günlük anti aging kürü ile daha genç bir cilt.

0 yorum
 • Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Mask 75 ml

  Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Mask 75 ml, Cildi dıştan içe nemlendirirken pürüzsüzleşmesini ve kırışıklıkların giderilmesini destekler.  Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Mask 75 ml cildinizin nem dengesini, sıkılık ve ışıltısının korunmasına yardımcı olur. 

  Kanıtlanmış etki!

  14 günde 30 gönüllü aday üzerinde yapılan tıbbi denetim altında yapılan uygulamada;

  • Cildin tamamı ile nemlenmesine destek olur. %90 
  • Cildin rahatlamasını sağlar %97
  • Daha ışıltılı cilt tonu hedefler. %90

  oranlarında olumlu cevaplar alınmıştır. 

  Kullanım Şekli

  Haftada 2 ya da 3 kez kalın bir tabaka halinde yüze uygulayarak 15 dakika bekletin sonrasında durulayın.

  Gece kremi olarak da kullanabilirsiniz. 

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.