Institut Esthederm City Protect İn Cellium Spray 100 ml

Institut Esthederm City Protect İn Cellium Spray 100 ml yaşlanma karşıtı koruma sağlayan nemlendirici Sprey.

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Institut Esthederm Cellular Water Gel 50 ml

Institut Esthederm Cellular Water Gel 50 ml hücresel su teknolojisi ile cildi canlandırırken enerjisini geri kazandırır.

0 yorum
 • Institut Esthederm City Protect İn Cellium Spray 100 ml

  Cildin doğal korumasını güçlendirmeyi hedefler. Günlük olarak uygulanan Institut Esthederm City Protect İn Cellium Spray 100 ml, cildinizi şehir hayatındaki kir, toz, egzoz gibi çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanmaya karşı korunmayı hedefler. 

  Etkisi 

  Patentli koruma teknolojisi InCellium ve Cellular Water (Hücresel Su Teknolojisi) sayesindedir. 

  Patentli koruma Teknolojisi (InCellium)

  Cildi serbest radikallerden ve çevresel faktörlerin harabiyetine karşı korur. Bu faktörlerin neden olduğu yaşlanmanın önüne geçmeyi hedefler. Kolajenin bozulmasına neden olan faktörlerle savaşarak sıkılık kaybı ve kırışıklık oluşumunu yavaşlatmaya yardımcıdır.

  Cellular Water (Patentli Hücresel Su teknolojisi)

  Ciltteki sudan ilham alınarak geliştirilen hücresel u, cildin nemini dengelemeye yardımcı olur. Sağlıklı ışıldayan genç bir görünüm yaratmayı hedefler. 

  Kullanım Şekli

  Yüzünüze, vücudunuza ve saçınıza 20 cm uzaklıktan sıkarak uygulayabilirsiniz. Hafif tampon hareketlerle uygulayabilirisiniz. Her yerde yanında taşıyabileceğiniz bu sprey günün her saati kullanıma uygundur. Günlük bakım ritüelinizin sonunda ya da makyajın üzerine uygulanabilir. 

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.