Gizlilik ve Kullanım Şartları


Gizlilik ve Kullanım Şartları

• Fevzi Çakmak Mah. Yazmacı Sk. No 1/A 34899 Pendik / İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren MARKAFARMA SAĞIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (Markafarma), kullanıcıların www.markafarma.com ( "web sitesi" ) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaç ve kapsamlar dışında kullanmayacak ve bunun yanında izinsiz olarak üçüncü kişi ve taraflarla paylaşmayacaktır. Kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, reklam, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi suretiyle kullanımına izin vermektedir.

• Kişisel bilgiler; ad ve soyad, doğum tarihi, ev adresi, cep telefon ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

• Markafarma, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve bunun gibi iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.

• Markafarma, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye/tarafa ifşasını önlemek için gerekli önlemleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Markafarma’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü taraf ve kişilerin eline geçmesi durumunda, Markafarma’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

• Markafarma, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez/Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

• Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Markafarma'dan promosyon ve tanıtıcı, duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız web sitesine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, “Hesabım” menüsü altındaki “Kampanyalardan Haberdar Ol“ sekmesi altında yer alan onay kutusundaki işareti kaldırarak listeden ayrılabilirsiniz.

• Her kullanıcı, web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Üyelik Bilgilerinizin Gizlilik ve Güvenliği

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve sadece siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Ödeme sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adres çubuğunda bulunan yeşil bir anahtar ya da kilit simgesi ve yanında yazan “Güvenli” ibaresidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak 256 BIT RAPID SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde banka gerekli tutarı şirket hesabına aktarır ve siteye yalnızca ücretin başarılı olduğu mesajını verir ve alışverişe devam edilir. Yani kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü taraf/şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Çevrimiçi olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından kredi kartı sahtekârlığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon/iletişim bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilebilmektedir.

E-Posta güvenliği

Markafarma olarak müşteri hizmetlerimize herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız.

E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Ziyaretçiler Markafarma web sitesine girerek işbu sözleşmeyi okuyup anladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

TAKİPTE KALIN
Sepetim