Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Kadınlara Özel Aktif Şampuan 200 ml

İçeriğindeki Tricalgoxyl ve besleyici Biomineral kompleksi ile Foltene Pharma Kadınlara Özel Flakon'un tamamlayıcısıdır.
Ürün Fiyatı :
59,50 TL 42,50 TL Kdv Dahil
%29 İndirim
17,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar için Şampuan 300 ml

Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar için Şampuan 300 ml, saç dökülmesine karşı saçın köklerine nüfuz ederek saçları güçlendirir.

0 yorum
43,90 TL 25,90 TL
 Sepete Ekle
 • Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti (Flakon) ile beraber kullanıldığında saç dökülmesine karşı koruyucu etkinin artmasını sağlar. Saç derisini uyararak besler. Vitamin ve proteinler ile desteklenmiş olup saçlarınızın doğal gelişiminin ve nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Kadınlara özel eksiklikler göz önünde bulundurularak özel olarak hazırlanmış formüle sahiptir. Aşırı diyet, beslenme bozuklukları, stres, yorgunluk, hormonsal dengesizlik, doğum sonrası (post partum), menopoz ve boya gibi kimyasal uygulama problemlerine karşı özel olarak üretilmiştir. Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Kadınlara Özel Aktif Şampuan 200 ml saç dökülmesini dengeler, saçı güçlendirir, saç derisi pH'ını ve saç derisi asit örtüsünü korur. Saç dökülmesi ve saç kayıplarında destek tedavi amacıyla kullanılır.

  Kullanım Şekli

  Saç dökülmelerinde etkili olan Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Flakon ile beraber kullanılmalıdır. Islak saçınıza bir miktar Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Kadınlara Özel Aktif Şampuan 200 ml alarak uygulayınız. Saçınızda birkaç dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

  İçerik

  Tricalgoxyl, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Çinko, Fosfor, Demir

 • Ürün Detayı

  Son Kullanım Tarihi 10.2021
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.