Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Erkeklere Özel Aktif Şampuan 200 ml

İçeriğindeki Tricosaccaride, güçlendirici ve besleyici kompleksi ile Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Erkeklere Özel Flakon'un tamamlayıcısıdır.
Ürün Fiyatı :
59,50 TL 42,50 TL Kdv Dahil
%29 İndirim
17,00 TL Kazanç

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar için Şampuan 300 ml

Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar için Şampuan 300 ml, saç dökülmesine karşı saçın köklerine nüfuz ederek saçları güçlendirir.

0 yorum
43,90 TL 25,90 TL
 Sepete Ekle
 • Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Erkeklere Özel Flakon ile beraber kullanıldığında saç dökülmesine karşı koruyucu etkiyi artırır. Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Erkeklere Özel Aktif Şampuan 200 ml saç derisini uyararak besler. Vitamin ve proteinler ile desteklenerek saçlarınızın doğal gelişimini ve nem dengesini sağlar. Saç dökülmesini dengeler, saçlarınızı güçlendirir, saç derisi pH'ını ve saç derisi asit örtüsünü korumaya yardımcı olur. Saç dökülmeleri ve saç kayıplarında destek tedavi amacıyla kullanılır.

  Kullanım Şekli

  Saç dökülmelerine etkili olan Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Erkeklere Özel Flakon ile beraber kullanılmalıdır. Islak saçınıza Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Erkeklere Özel Aktif Şampuan 200 ml alarak uygulayınız. Saçınızda beklettikten sonra bol su ile yıkayınız.

  İçerik

  Tricosaccaride (glycosaminoglycans - Hydrolyzed DNA), Vitamin A, Vitamin B5, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin PP (B3 or niacin), Aminoacids.

 • Ürün Detayı

  Son Kullanım Tarihi 10.2021
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.