Fiyat aralığına göre filtreleme
eurho vital

EuRho Vital Hakkında

1993 Yılında Euro OTC Pharma kuruldu. Almanya gıda takviyesi ve ilaç piyasasında etkinliklerini sürdüren firmaların eczacılık ile ilgili hammaddelerinin tedarik edilmesinde önemli bir isim olarak bilinmektedir. 10 yıldan daha fazla süredir ürünlerini Avrupa tüketicileri ile buluşturan firmanın Eurho Vital ürünleri 2011 yılından itibaren Türkiye’ye ithal edilmektedir. Uzman ekip ve arge ekipmanları yeni nesil ürünleri sizlere sunuyor.

Vitaminler vücudun sağlıklı gelişimi, sindirim fonksiyonları, enfeksiyonlara karşı bağışıklık kazanması açısından oldukça gereklidir. Vitaminler ve minerallerin kullanımı vücudumuzdaki önemi düzenleyici, onarıcı etkileri vardır.  Vitamin, mineralleri insanlar belli periyotlarda ve bazılarını ise günlük alınması gereklidir. Bu sayede zinde kalarak ve vücudun direncini artırarak sağlıkla ilgili her türlü olumsuz duruma karşılık önlem almış olursunuz.

Sağlıklı beslenmek, vücudun enerji seviyesini yukarıda tutmak ve hastalıklara karşı dirençli olması gerekir. Halsizliğe ve yorgunluğa iyi gelecek vitaminler kullanılabileceği gibi, multivitamin gibi zinde kalmak için kullanılan vitaminlerin günlük olarak tüketilmesi de tavsiye edilmektedir.

EuRho Vital Multivitaminleri
 

Günlük multivitamin takviyeleri birçok fayda sağlamaktır. Enerji seviyenizi artırmanın, modunuzu yükseltmenin ve stres düzeyinizi azaltmanın yanı sıra multivitaminlerin çeşitli farklı yararları da bulunmaktadır. Multivitamin takviyelerinin bilinen diğer yararları şunlardır:

Multivitamin hapları alan hastaların hücrelerinin daha yavaş yaşlandığını ve multivitamin almayanlarla kıyaslandığında yaşa bağlı DNA hasarının daha az hasar alır.

EuRho Vital Ne İşe Yarar?

-Multivitamin kilo vermeye yardımcı olur ve açlık hissini bastırır.

-Multivitamin hafızaya olumlu etki eder.

-Multivitaminler eksik olan besin değerlerinizi tamamlar.

-Bağışıklık sisteminizin korunmasına ve güçlendirilmesine yardımcı olurlar.

-Cilt, saç ve tırnak problemlerinin önlenmesini sağlar.

-Normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlarlar.

-Kan oluşumunu desteklerler.

-Kemiklerin korunmasına yardımcı olurlar.

-Protein ve glikojen üretimine yardımcı olurlar.
 

EuRho vital Fiyatları | Markafarma

EurhoVital fiyat listesini inceleyerek,ürünlerin ödemeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

en uygun fiyatlara markafarma.com üzerinden ulaşabilirsiniz. fiyat ve ürün hakkında bilgiye sitemiz üzerinden daha detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.

EuRho vital ürünlerini kullananlar

Kullanıcı yorumlarına markafarma.com sitemizden bakabilirsiniz. Sizde satın aldığınızda deneyim ve memnuniyetinizi yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.
 

EuRho vital Besin takviyesi çeşitliliği

Vitaminler, balık yağları (omega 3), bitkisel destekler, mineraller ve özel ürünler vs. sınıflandırılmıştır. EuRho Vital ürünleri çok farklı alanlarda çeşitlere sahiptir. Hem gıda takviyesi hem de vitamin ve mineral desteği açısından zengin bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Eurho Vital Macavit, Zinc plus, ve Multivitamin Tropfen ürünleri Türkiye’deki alanlarında en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. 

Markafarma ve EuRho Vital Güvencesi 

EuRho Vital güvencesi, Almanya’da GMP kalite standartları uyarınca üretimi sağlanmış olması ile ve ürünlerin laboratuvarlarda gerçekleştirilen düzenli kalite kontrol süreçlerinden geçmesi ile sağlanmaktadır. Ürünler ulusal yasalar dikkate alınarak bütün gerekli sertifikalara, şartnamelere ve belgelere uygun bir biçimde piyasa sunulmaktadır. (HELAL, BSE/TSE) Markafarma.com üzerinden aldığınız ürünleri güvenli alışveriş, hızlı kargo ile hizmet ediyoruz. Ürünlerden memnun değilseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

Eurho Vital

EuRho Vital Vitamin C 1000 Takviye Edici Gıda 20 Efervesan Tablet
59,90
21,90
%63İNDİRİM
Eurho Vital Vitamin C + Zink 20 Kapsül
59,90
28,75
%52İNDİRİM
Eurho Vital Omega 3 Fish Oil Soft Chews for Kids Çiğnelebilir 30 Kapsül
99,00
56,90
%43İNDİRİM
Eurho Vital Omega-3 1000 Balık Yağı 60 Kapsül
139,90
92,00
%34İNDİRİM

Ürün Sepetinize eklenmiştir.

Ürün Sepetinize Eklenmiştir.
Sepetinizdeki toplam ürün adeti :
Toplam tutar :


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.