Dermoskin Misel Yüz ve Göz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml 1 Alana 1 Bedava

Ultra yumuşak misel solüsyona sahip yüz ve göz temizleme suyu

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Mineaderm Sensitive Hydrating Tonic 200 ml | Nemlendirici Tonik

Mineaderm Sensitive Hydrating Tonic 200 ml, cildin temizlenmesi ve makyaj kalıntılarının etkili bir şekilde ciltten arındırılmasını sağlayan özelliktedir.

0 yorum
44,50 TL 38,80 TL
 Sepete Ekle
 • Dermoskin Misel Yüz ve Göz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml 1 Alana 1 Bedava

  Dermoskin Misel Yüz ve Göz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml 1 Alana 1 Bedava yüz, göz ve dudak makyajını nazik bir şekilde temizler. Gözenekleri kapatmaz. Hassas temizleme ajanları içerir. Sabun, alkol ve boyar madde içermez.

  Kullanım Şekli

  Makyaj ve kir artıklarının gözünüze kaçmaması için temizleme pamuğunu yeterli miktarda Dermoskin Misel Yüz ve Göz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml 1 Alana 1 Bedava ile ıslatınız. Çok fazla ıslanmışsa sıkarak azaltınız. Ağır makyajlarda aynı pamuğu tekrar kullanmayınız ve yenisini hazırlayınız. Makyaj artıkları gözünüze kaçarsa eğer bol su ile durulayınız.

  İçerik

  Purified water, glycerin, aloe vera, polysorbate 20, panthenol, decyl glucoside, phenoxyethanol caprylyl glycol, benzyl alcohol, citric acid, disodium edta

 • Ürün Detayı

  Ürün Miktarı 400 ml
  Ürün Formu Solüsyon
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.