Corega Tat İçermez Diş Protez Yapıştırıcı Krem 20 gr

Güçlü ve uzun süreli yapıştırıcı etkisi sayesinde diş protezinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yerinde kalmasına yardımcı protez yapıştırıcı krem

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Corega Süper Naneli Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr + Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet 30 Tablet Hediye

Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet 30 Tablet: Lekeleri ve gıda artıklarını gidermeye yardımcı diş protezi için temizleyici.
Corega Süper Naneli Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr: Nane aromalı protez yapıştırıcı krem protezlerin yapıştırılması sağlar.

0 yorum
 • Corega Tat İçermez Diş Protez Yapıştırıcı Krem 20 gr

  SON KULLANMA TARİHİ: 04/2019

  Diş protezi veya takma diş sadece alt ya da üst çene için uygulanabileceği gibi her iki çene için de uygulanabilmektedir. Yeme ve içme gibi faaliyetler sırasında veya konuşma esnasında diş protezinin ağız içerisinde kayması hiç istenmeyen bir durumdur. Bazen istemeden diş protezi ağızdan tamamı ile çıkabilmektedir. Bu şekilde kazalara neden olmamak için başvurulabilecek çeşitli yardımcı ürünler bulunmaktadır. Corega Tat İçermez Protez Yapıştırıcı Krem 20g diş protezinin ağızda bulunan bölgeye uygulanması sonucu uzun süreli ve güçlü bir yapışma etkisi vardır. Bu şekilde istenmeyen sorunlar engellenmiş olur. Özellikle temiz ve kuru bir protez üzerine uygulanması kremin etkisini artırmak ile beraber protezin ömrünü de uzatır. Ağız içerisinde hangi bölgeye ( alt, üst çene ) uygulanacaksa o bölgede protezin damak ile temas ettiği 3 ana noktaya uygulanır.

  Kullanım Şekli

  Alt çene: Protez ve damağın temas ettiği 3 noktaya sürerek ağza yerleştiriniz.

  Üst çene: Protez ve damağın temas ettiği 3 noktaya sürerek çeneniz veya elinizle sıkıca bastırınız.

  Kullanımdan önce diş protezini temizleyerek kurutunuz. Diş protezinin damakla temas eden yerine Corega Tat İçermez Protez Yapıştırıcı Krem 20g’dan küçük şeritler halinde kenarlardan taşmamasına dikkat ederek yavaşça sürünüz. Diş protezini ağzınıza yerleştirmeden önce suyla çalkalayınız. Uyguladıktan sonra bir şey yemeden ve içmeden önce birkaç dakika bekleyiniz. Diş protezini istediğiniz zaman kolayca çıkarabilirsiniz. Protez üzerindeki yapıştırıcıyı ılık su ile fırçalayarak temizleyebilirsiniz.

 • Ürün Detayı

  Ürün Miktarı 20 gr
  Ürün Formu Yapıştırıcı Krem
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.

TAKİPTE KALIN
Sepetim