Bioderma Matricium 30 Doz 1 ml

Bioderma Matricium sayesinde cildimizin orijinal fonksiyonları normale dönerek, cildin yapı taşları durumunda olan Kolajen, Gag ve Elastin'ler tekrardan üretilmeye başlar.

 Fiyatı düşünce haber ver

Ürünü Paylaş Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bioderma Hydrabio Eau de Soin Spf30 50 ml

Nem kaybı sorunu olan hassas ciltler için UV ışınlarına karşı koruyucu özellikte, antioksidan ve nemlendirici su

0 yorum
97,50 TL 49,90 TL
 Sepete Ekle
 • Bioderma Matricium 30 Doz 1 ml

  Cilt biyolojisiyle ilgili 14 yıllık çalışmaların sonucunda geliştirilen, dünyanın her yerinde geçerli Bioderma Matricium 30 Doz 1ml  patenti, ciltte doğal olarak bulunan elementlerden oluşur. Cilt dokusunun yenilenip canlanmasına destek olur.  Dermatolojik operasyonlar, lazer uygulamaları, peeling, dermabrazyon, insizyon ve birinci derece yanık durumunda oluşan kanama olmayan ve sızıntı olmayan yüzeysel cilt lezyonlarında, tahrişe uğrayan cildin doku yenilenmesine destek olan steril tıbbi bir üründür. Yumuşatıcı, filmojen, lezyon mikro çevresini koruyucu etkileri ile hücre yenilenmesine ve cilt dokusunun doğal yenilenme sürecine katkıda bulunur. Ayrıca, güneş ışınları, rüzgar ve soğuk gibi çevresel faktörler ile kuruluk ve hasar gibi cilt problemlerine neden olmaya meyilli oldukları bilinen hormonal sorunların oluşturduğu bölgesel cilt tahrişlerinde cildin düzelmesi için önerilir. Tropikal preparat, cildi nemlendirici ve koruyucu etkisi olan steril bir formül olup, epidermisin yenilenmesi için en uygun koşulların oluşturulmasına yardımcı olur. İçerik ciltte doğal halde bulunan maddelerden özel olarak üretilmiştir. Bu doğal cilt bileşenleri; aminoasitler, mineral tuzlar, vitaminler, nükleotidler ve hyaluronik asit, dinamik bir doku yenilenmesi için gereken optimal ortamın oluşmasına katkıda bulunurlar.

  Pozoloji

  Tahrişe uğramış, hassaslaşmış, değişim geçirmiş ciltlerde; Bioderma Matricium 30 Doz 1 ml’i sabah ve akşam cilt tamamen onarılana kadar kullanınız. Daha fazla kullanmak için doktorunuzun reçetesini uygulayınız.

  Kullanım Şekli

  Şeritte bulunan tek kullanımlık dozu ayırınız. Tek kullanımlık dozun kapağını çevirip çıkartınız. Kapağı, kapama pimi yukarı bakacak şekilde saklayınız. Bioderma Matricium®’u temizlenmiş cilde, ambalajı hafifçe sıkarak uygulayınız. Kullandıktan sonra hemen kapağı çevirerek kapatınız. Kalan ürünü, 12 saat içerisinde kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık doz, tek kişi tarafından kullanılmak üzere üretilmiştir. 30 gün boyunca günde bir tüp (1doz) kullanılmalıdır. Ambalajda 30 adet mini tüp bulunur.

  İçerik

  AQUA/WATER/EAU, SODIUM CHLORIDE, GLUCOSE, SODIUM HYALURONATE, ALANYL GLUTAMINE, DISODIUM PHOSPHATE, ARGININE HCL, SODIUM ACETATE, LACTIS PROTEINUM/WHEY PROTEIN/PROTEINE DU PETIT LAIT, SERINE, LEUCINE, MAGNESIUM CHLORIDE, POTASSIUM CHLORIDE, MANNITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, RHAMNOSE, XYLITOL, VALINE, SODIUM PYRUVATE, LYSINE HCL, HISTIDINE HCL, PROLINE, CYSTEINE HCL, HYDROXYPROLINE, GLUTAMIC ACID, ASPARAGINE, THREONINE, INOSITOL, ADENINE, ALANINE, ASPARTIC ACID, GLYCINE, METHIONINE, TYROSINE, PHENYLALANINE, TRYPTOPHAN, LACTIC ACID, ISOLEUCINE, SODIUM SULFATE, FOLIC ACID, FERROUS SULFATE, CALCIUM PANTOTHENATE, THIAMINE HCL, PYRIDOXINE HCL, NIACINAMIDE, ASCORBIC ACID, THYMIDINE, CYANOCOBALAMIN, THIOCTIC ACID, RIBOFLAVIN, SODIUM METASILICATE, ZINC SULFATE, ADENOSINE, GUANINE, DEOXYRIBOSE, RIBOSE, BIOTIN, AMMONIUM MOLYBDATE, AMMONIUM VANADATE, COPPER SULFATE, MANGANESE CHLORIDE.

 • Ürün Detayı

  Ürün Miktarı 1 ml
  Marka Serisi Bioderma Matricium
  Cilt Tipi Normal Ciltler
  Ürün Formu Krem
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • Teslimatınız ile ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken konular

  1-) Teslimat sırasında kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Paket açılmış, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya hasar/zarar görmüş ise kabul etmeyerek kargo görevlisine iade ediniz. Kargo görevlisinin yanında bu paketle ilgili “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatınız ve mutlaka hemen ardından müşteri hizmetleri birimimize haber veriniz.

  2-) Kargoyu incelemeden teslim aldığınız takdirde pakette hasar veya eksik/zarar/yanlış bir durum söz konusu olduğunda, kargonuz tutanak tutulmadan teslim alındığı için incelemeye bağlı olarak tutanak tutulmadığından dolayı iade alınamayabilir.

  3-) Kargo teslimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen müşteri hizmetleri birimimize en kısa sürede haber veriniz. Siparişinizdeki ürün veya ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünü orijinal ambalajında, içinde bulunan tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde, ambalajın orijinalliğini bozmadan ve hasar görmeden teslim edilmesi gerekmektedir.

  4-) İade işleminin tamamlanabilmesi için faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerektiğini unutmayın.

TAKİPTE KALIN
Sepetim