Fiyat aralığına göre filtreleme

ARI MUCİZESİ (Apidemica)

 

Arı Mucizesi, doğanın bilgeliğini bilimle harmanlayarak insanlara şifa olması amacıyla, Düzce Üniversitesi analiz ve üretim işbirliği içerisinde 20 yılı aşkın tecrübenin ürünlerini insanlığa sunuyor. Geleneksel arı ürünlerini, doğasını bozmadan, yine doğada bulunan ve etkinliği kanıtlanmış farklı bileşenlerle bir araya getirilerek modern formlarda tüketiciyle buluşturuyor.

Arı Mucizesi ürünlerinin tüm üretim süreci Düzce Üniversitesi laboratuvarları ve akademisyenleri tarafından bilimin süzgecinden süzülüp gerekli kalite standartlarından geçmeyi hedefleyerek yapılıyor. Her bir ürünün aynı kalite standartlarında üretilmesine özen gösterilip, doğal ürünleri modern insanın ihtiyaçlarına hitap edecek inovatif ve bilimsel anlayışla ortaya çıkarılıyor. Arı Mucizesi Akademi tam da bu amaca yönelik olarak akademisyenler, eczacılar, tıp doktorları ve kimyagerlerden oluşan kadrosuyla hizmet vermekte.

Arı Mucizesi, Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri için dünyadaki gelişmelerin takibinde olup ürünlerini bu kalitede geliştirmeye özen gösteriyor. 

Arı Mucizesinin merkezindeki ana ürünü propolis. Propolis, arıların kovanlarını virüs, bakteri, mantar ve diğer mikrobik canlılara karşı korumak ve peteklerinde gereken hijyeni sağlamak amacıyla doğal olarak üretiyorlar. 

Arı mucizesi, doğa mucizesinin ürünü olan propolisi üniversite laboratuvarlarında analizden geçirerek, zengin içerikte ve tüketimi kolay ürünler olarak modern tüketim formlarında insanlığa sunuyor.

Üniversite altyapısı, uzman akademisyen kadrosu ve bilimsel analize dayalı üretim anlayışıyla güven kazanan Arı Mucizesi ürünlerini, siz değerli kullanıcılarımızla markafarma güvencesiyle buluşturuyoruz. 

Arı Mucizesi, Helal Sertifikasına sahiptir. 

Apidemica, bir Arı Mucizesi markasıdır.

 

ARI MUCİZESİ ÜRÜNLERİ

Zeytinyağlı Kudret Narı

Kudret Narı; Fosfor, Potasyum, Kalsiyum, Bakır ve Demir mineraline ilaveten A, B1, B2 ve C vitaminleri de barındıran çok zengin bir içeriğe sahip bitkidir. Kudret narı yüzyıllar öncesinden bu yana zeytinyağı içerisinde bekletilerek tüketilmektedir. Arı Mucizesi Zeytinyağlı Kudret Narı Mikro Enkapsülasyon (Microcap) teknolojisiyle koku ve tat molekülleri hapsedilip kudret narının acılığı yok edilmiş ve tüketimi kolay hale getirilmiştir. Ayrıca içerisine bal ve propolis de ilave edilip içeriği daha da zengin hale getirilmiştir. 

250 gramlık yenilenen ambalajıyla satışa sunulmuştur. 

Propolis Softgel 

Propolis Softgel; alkol, etanol, glikol gibi hiçbir kimyasal kullanılmadan, yüksek teknoloji ile zeytinyağında işlenmiştir. Propolis, Oleuropein (Zeytin Yaprağı Ekstraktı ) ve Bor içerir. Propolis, zeytinyağında etkin şekilde çözünür ve bu çözünme işlemi propolisin saflığına zarar vermez. Propolisin zeytinyağında işlenmesi, ürünün içeriğindeki diğer bileşenlerin de daha kolay adapte olmasını sağlar. 

Propolis Softgel, 750 miligramlık 60 kapsül tabletler şeklinde kullanıma sunulmuştur. 

Propolis Damla

Propolis Damla içeriğinde; Propolis, Çinko, D3 vitamini, Oleuropein, Bor bulunur. Suda çözünür damla alkolsüz bir şekilde özütlenerek, Çinko ve D3 Vitamini ile zenginleştirilmiştir. Özellikle çocuklar için kullanım kolaylığı sağlar. En önemli avantajı su veya diğer içeceklere ve yiyeceklere katılarak tüketilebilmesidir.

30 mililitrelik ambalajda satışa sunulmuştur. 

Propolis Sprey

Arı Mucizesi Propolis Sprey içeriiğinde, Oleuropein ve Bor’un yanı sıra ağız ve boğaz bakımı için önemli olan bileşenlerden Karadut ve Karvakrol ile zenginleştirilmiştir.

Her bir kullanım(sprey sıkımı) 10 mg Propolis, 5 mg Udi Hindi, 5 mg Oleuropein, 1.7 mg Çinko, 0.01 mg Bor, 30 mg Karadut Konsantresi içermektedir.

30 mililitrelik şişede kullanıma sunulmuştur. 

Allbee Şurup

1 Tatlı kaşığı şurup; 50 mg Propolis, 50 mg Arı Sütü, 500 mg bal, 75 mg Polen, 75 mg Perga içermektedir. Yumuşak bir portakal tadına sahip olduğu için içilebilmesi kolaydır.

150 mililitrelik ambalajda kullanıma sunulmuştur. 

Propolis Omega Şurup 

Dünyada ilk ve tek Propolis ve Omega’ nın bir arada bulunduğu üründür. Propolis ve trigliserit formda Omega içerir. Portakal suyu ile zenginleştirilmiştir. NanoCap Teknolojisi ile Omega tadı ve kokusu hapsedilmiştir. 

150 mililitrelik ambalajda sunulmuştur.

Propolis Şurup

Portakal suyu ve Bal ile zenginleştirilmiş yoğun formüle sahiptir.

150 mililitrelik ambalajda kullanıma sunulmuştur.

Kudret Narı Şurup 

Dünyada ilk ve tek Kudret Narı şuruptur. Formülasyonu propolis ve bal ile zenginleştirilmiştir. MicroCap Teknolojisi ile Kudret Narı kokusu ve tadı hapsedilmiştir.

Arı Mucizesi

Apidemica Kids Propolis Allbee Şurup 150 ml
109.90
99.90
%9İNDİRİM
Apidemica Propolis Damla 30 ml
99.00
89.90
%9İNDİRİM
Apidemica Propolis Zeytinyağlı Kudret Narı 200 gr
109.90
89.90
%18İNDİRİM
Apidemica Propolis 750 mg 60 Softjel
129.90
119.90
%8İNDİRİM
Apidemica Propolis 24 Pastil
59.90
44.90
%25İNDİRİM
Apidemica Propolis Sprey 30 ml
69.90
59.90
%14İNDİRİM
Apidemica Propolis Şurup 150 ml
99.00
89.90
%9İNDİRİM
Apidemica Kids Propolis+Omega Şurup 150 ml
109.90

Ürün Sepetinize eklenmiştir.

Ürün Sepetinize Eklenmiştir.
Sepetinizdeki toplam ürün adeti :
Toplam tutar :


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.